Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV’de bir dizi daha final yapacak ama izleyiciler ‘keşke bitmese’ diye feryat ediyor!

Fox TV’de bir dizi daha final yapacak ama izleyiciler ‘keşke bitmese’ diye feryat ediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında final yapacağı daha önceden belli olan Hayatımın Şansı dizisi, deprem felaketi sonrasında yeniden ekrana dönecek. Ancak bu dönüş final bölümü için olacak.

Alican Yücesoy ile Şifanur Gül’ün başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesi geniş bir izleyici grubunu etkiledi. İki başrol oyuncusunun uyumu da çok beğenildi. Ancak reytingler dizinin devam edebilmesi için Fox TV tarafından yeterli bulunmadı.

Deprem nedeniyle 3 hafta aradan sonra Hayatımın Şansı dizisi 3 Mart Cuma akşamı son kez izleyicilerle buluşacak. Yayınlanan 9. ve final bölümü fragmanı ile birlikte Fox TV, resmen dizinin sona ereceğini duyurmuş oldu.

Hayatamın Şansı dizisini severek izleyenler ise bu karara karşı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, “Bu dizi neden bitiyor ki?” diye soran ve anlam veremediğini belirten birçok mesaj yayınlanıyor.

Dizinin final olmaması gerektiğini belirten birçok izleyici, “Güzel diziler neden hep final oluyor?” diye de bir soru yöneltiyor.

Hayatımın Şansı dizisi büyük umutlarla yayına başlayan bir yapım oldu. Ancak ilk 8 bölümlük performansı reytingler noktasında Fox TV’yi tatmin etmedi. Dizinin zarar etmeye başlaması ile birlikte kanal yönetimi de daha fazla yayında tutmak istemedi.

Fox TV yeni diziler de hazırlattığı için bu projelere yer açmak için de Hayatımın Şansı dizisinin 3 Mart Cuma akşamı saat 20.00’da yayınlanacak olan 9. bölümü ile birlikte final yapması uygun bulundu.