Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV’de final yapma ihtimali bulunan 1 değil 2 dizi var!

Fox TV’de final yapma ihtimali bulunan 1 değil 2 dizi var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında yepyeni diziler izleyicilerle buluşuyor ama gelen düşük reytingler de herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Adım Farah dizisinin bile çarşamba akşamı orta sıralarda kalması, çok yüksek bir reyting çıkışı yapamaması dikkatlerden kaçmadı.

Fox TV’nin bu sezon birbiri ardına yayına aldığı dizilerden Dokuz Oğuz’un ekrana veda edeceğine yönelik kulis bilgileri ortaya çıkmıştı. Yasemin Allen ile Kubilay Aka ikilisinin başrolündeki dizinin 25 Mart Cumartesi akşamı 6. bölümü ile ekrana veda etmesi bekleniyor. Ancak final yapma ihtimali bulunan bir başka dizi daha var.

Fox TV'de final yapma ihtimali bulunan 1 değil 2 dizi var! 512

Fox TV’nin Salı akşamları reyting rekabetinde iyi sonuçlar beklediği Taçsız Prenses için de durumlar pek iyi gözükmüyor. Şimdiye kadar 8 bölümü yayınlanan dizinin 9. yeni bölümünü 21 Mart akşamı izleyebilirsiniz. İsmail Hacıoğlu ile Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dram dizisinin rakip diziler karşısında çok iyi sonuçlar almaması büyük bir sıkıntı olarak ortaya çıktı.

Taçsız Prenses özellikle de Show TV’de iki bölümü geride kalan Aile dizisinin rekabete katılmasının ardından ciddi bir izleyici kaybı yaşadı. Dizinin reytingleri ortalamanın altında gelmeye başladı ve bu durumun Fox TV için büyük bir sıkıntı yarattığını söylemek gerekiyor.

Fox TV'de final yapma ihtimali bulunan 1 değil 2 dizi var! 6

En son 8. bölümüyle geçtiğimiz salı günü yayınlanan Taçsız Prenses tüm kişiler kategorisinde 15. olurken, AB grubunu 19. ve ABC1 kategorisini de 14. olarak tamamladı. Bu sonuçların Fox TV için yeterli olmadığı ortada. 2’li reyting oranlarına kadar düşen sonuçlar dizinin finale doğru adım adım gitmekte olduğuna işaret ediyor.

Fox TV’nin ne olursa olsun bir dizinin reytingleri ciddi şekilde düşer ise o yapıma fazla süre vermeden yayından kaldırdığı biliniyor.

Dokuz Oğuz dizisinden sonra Taçsız Prenses için de final kararı gelir ise şaşırmamak lazım. Önümüzdeki 1-2 bölümün dizi adına çok kritik bir süreç olacağı da ortaya çıkmış oldu.