SON DAKİKA
31 Ocak 2023 16:44

SON HABERLER

Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet bomba gibi geliyor! Oyuncular müthiş, hikaye dört dörtlük!

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı.

İlk olarak Yaşı 19 ismi ile tanınan dizinin adı daha sonra Masumiyet şeklinde değiştirildi. Güçlü bir oyuncu kadrosu buluştu ve iyi bir hazırlık dönemi gerçekleştirildi. Şimdi ise hikaye için motor deme zamanı geldi… İstanbul’da yoğun tempolu bir dizi çalışması daha start aldı.

Dizinin başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi birbirinden sevilen oyuncular paylaşıyor. Yan karakterlerde de güçlü isimleri göreceksiniz. Dizi için tüm oyuncu kadrosu belirlendi. Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler de başrol oyuncularına eşlik ediyor.

Güçlü oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren dizinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başladı. Peki Masumiyet nasıl bir dizi, hikayesi ne? İşte detaylar…

Dizide; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

“Masumiyet”, yakında FOX’ta başlayacak. Tahminler Şubat ayı içinde dizinin ekrana gelmesi yönünde.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler