SON DAKİKA
27 Haziran 2019 15:28

SON HABERLER

Fulya Zenginer bikinili poz verdi, başına gelmeyen kalmadı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Instagram hesabından yoğun paylaşım yapan ünlüler arasında yer alan Fulya Zenginer, sitem dolu bir paylaşım yaptı.

Önceki gün bikinili pozunu paylaşan ve yapılan yorumlara da bir hayli alınan Fulya Zenginer, yaptığı açıklama ile kızgınlığını dile getirdi.

Bu pozunun altına yapılan yorumlardan etkilendiğini ifade eden Zenginer, “Çirkinliğimden namuzsuzluğuma varan ilk değil son da olmayacak o yorumları düşünüyorum” diye yazdı.

Bunları hak etmediğini belirten Zenginer, orta okul yıllarında yaşadığı bir olayın aklına geldiğini belirtti ve hikayesini hayranları ile paylaştı.

Fulya Zenginer’in sitem dolu bu mesajına birçok hayranı da destek verdi.

İşte Zenginer’in sitem dolu mesajı:

Dünden beri bikinili fotografımın altına yazılan cirkinligimden namuzssuzluguma varan ilk değil son da olmayacak o yorumları düşünüyorum.Yani buraya fotograf koydugum icin bunu hakediyor muyum yada bu yüzden mi bunu yaşıyorum mesele sosyal medya mi diye?
Ve aklıma ortaokulda yaşadığım bir olay geldi.

Babamı kaybettikten iki üç hafta sonrasıydı okulda bisey olmuştu gerçekten komik bişey ve ben gülmüştüm.Kalabalıktan iki kisinin bana bakıp şuna bak babası öldü ama gülüyor üzülmüyor bile – dedigini hatırlıyorum ve ardından gelen o fısıldaşmaları ve o yargılayan bakışları…
Bu benim okuldan nefret etmemi saglamıştı,cok uzun yıllar yenemedigim universitede bile okula giderken midemin bulanmasını sağlayan o his…

O zamandan bu zamana şunu öğrendim insanların hakkınızda ne düşündüğünün çoğu zaman sizinle hiçbir ilgisi yok.
Kendi korkularıyla,bilinmezleriyle,bilinç altında yapmak isteyip yapamadıklarıyla seni yargılayan insanlar var…
Ve bu sosyal medyayla baslamadı hep vardı.Ve o insanlar hep mutsuz hep tatminsiz…

Açık yada kapalı,zengin yada fakir olmanız hiç birşeyi değiştirmez her durumda bir negatif yön bulabililer.
Sebebini bilmiyorum eğitimsizlik mi sevgisizlik mi yada öyle mi doğuyor bu insanlar… Ama şunu biliyorum ki en çok onlar hayatlarını istedikleri gibi yaşayamıyor çünkü en çok onlar korkuyor,düşünüyor elalem ne der? diye.

Yani diyecegim o ki özgür olun kızlar,erkekler!Kim ne derse desin istediğiniz kişi
olun,kendi istediğiniz hayatı yaşayın bu bir insanın kendine verebileceği en özel armağan 🎈
Kendi küçük dünyalarına sizi hapsetmelerine izin vermeyin sizin Dünyanız büyük ve şatafatlı olsun 💘

İlgili Haberler