Gece gece Merve’nin Kerim’in evinde ne işi var? Ufak Tefek Cinayetler’de Merve, köşeye sıkışıyor!

01 Ekim 2018 Pazartesi, 11:38
Gece gece Merve’nin Kerim’in evinde ne işi var? Ufak Tefek Cinayetler’de Merve, köşeye sıkışıyor!
Televizyongazetesi-Analiz
Star TV’de Salı akşamları ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümü 2 Ekim Salı akşamı yayınlanacak.

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Osman Sonant, Bade İşçil ve Tülin Özen’in oynadıkları Ufak Tefek Cinayetler’in yeni bölümünde, Merve, giyinip süslenip gece yarısı Kerim’in evine gidiyor.

Merve’nin gecenin o saatinde çat kapı gelmesi, Kerim’i de şaşırtıyor. Kerim ile ilgili merakına gem vuramayan Merve, yaptığı bu hareket nedeniyle köşeye sıkışacak. Duygularını bastırmaya çalışan Merve’nin, Kerim ile ilgili duygularının depreşmesi, kendisini zor durumda bırakacak.

Bu arada dizide ilginç bir gelişme daha yaşanacak. Arzu’nun kızı Nilay, annesinin dolabında bir şey sakladığını oya’ya söylüyor. Dolapta Şamdan’ı bulan Oya, emniyette Edip’in önce başına künt bir cisimle vurulduğu ifadesinden sonra Arzu’dan şüphelenmeye başlıyor.

Kerim ve Merve arasında ise ilginç anlar yaşanacak. Kerim’in evine giden Merve, fena köşeye sıkışıyor!

İşte 35. bölüm tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kerim, Merve’yi köşeye sıkıştırdı. Kaçacak yer yok!

Sarmaşık’ta mükellef bir sofra, aslında ortada fokur fokur kaynayan bir kazan demek. Bu sofrada yemekler lezzetli, yalanlar bol soslu ve sırlar da bir o kadar iştah kabartıcı. Ama havada uçuşan sözler hiç de yenilip yutulacak cinsten değil! Bu kez ev sahipliğini Merve üstleniyor, davetliler birer birer yerlerini alıyor. Bir de davetsiz bir misafir var! Kerim yemeğe geldi ve resmen ateşle oynuyor. Diğer yanda Oya, cinayeti çözmek için yola çıktı. Ve işte! Cinayet aletini buldu! Hem de kimin evinde?! Üstelik Merve, Serhan ve Kerim arasında yeniden bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bu defa neyi seçecek?

aslıhan gürbüz haberleri için

bade işçil haberleri için