Ana sayfa Dizi Fragmanları Gecenin Ucunda dizisi 6. bölümde Kazım’ın aşk ilanı ile başlayan yeni süreç!

Gecenin Ucunda dizisi 6. bölümde Kazım’ın aşk ilanı ile başlayan yeni süreç!

tarafından ker_def

“Gecenin Ucunda” yeni bölümüyle 9 Kasım Çarşamba akşamı Star’da ekrana gelecek. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

9 Kasım Çarşamba akşamı ekrana gelecek dizinin yeni bölümünde Berrin’in hamlesi işleri karıştırıyor… Kazım’ın aşk ilanı ile birlikte hikayede yeni bir süreç de başlayacak. Peki dizinin 6. yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Kazım’ın ilanı aşk mektubunu okuyan Macide, kendi duygularından emin olmaya çalışır. Bu süreçte Kazım’dan uzak durmaya gayret eder fakat Berrin’in hastalığı Kazım ve Macide’yi yine bir sırrın etrafında buluşturur.

Kazım, Berrin’i ölümcül hastalıktan kurtarmakta kararlıdır. Berrin’in iyileşmek için Kazım’dan asıl istediği ise Ahmet ve Macide’yi bir an önce evlendirmektir.

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun iddialı yapımlarından biri olan ‘Gecenin Ucunda’nın görkemli oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal.”

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ her çarşamba Star’da…