Ana sayfa Dizi Haberleri Gecenin Ucunda dizisinde büyük değişiklik, oyuncuların da moralini yükseltti!

Gecenin Ucunda dizisinde büyük değişiklik, oyuncuların da moralini yükseltti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında artık Salı akşamları yayınlanmakta olan Gecenin Ucunda dizisinin reytingleri sıkıntılı gelmeye devam ederken, yurt dışında dizinin satışlarının iyi gitmesi ise moralleri yükseltmişti. Kadir Doğulu da yurt dışı satışlarına özellikle dikkat çekmiş, ayrıca dizide değişiklikler yaşanacağının bilgisini vermişti.

Gecenin Ucunda dizisinde senarist değişikliği sonrasında bambaşka bir dönemin başlayacağı ortaya çıktı. Dizinin 12. bölümünde bu değişimin ayak izlerini de görebilirsiniz.  Yayınlanan fragmandan anlaşıldığı üzere Ahmet karakteri ölümle pençeleşecek. Sarp Levendoğlu’nun ayrılma ihtimalinin bulunduğu Gecenin Ucunda dizisinde hikayenin yönünün çok ciddi bir değişim geçireceği anlaşılıyor.

Ahmet’in durumu 12. bölümde netleşecek. Ahmet’in ölümle pençeleşmesinde sorumluluğu olduğu sanılan Macide’nin ne yapacağı da yeni bölümde belli olacak ve anlaşılan bu durum hikayenin ilerleyen dönemleri için bir çıkış noktası olarak kullanılacak. Dizide Serra karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir de yaptığı açıklamada hikayede yeni bir dönemin başladığını duyurdu.

Bestemsu Özdemir, “İyi gidiyor, senaristimiz değişti. Yeni bir hikaye başladı artık. İyi gidiyoruz, güzel gidiyoruz. Set keyifli” diye konuştu.

Ünlü oyuncu bu sözleri ile senarist değişikliğinin oyuncular tarafından da olumlu karşılandığı imajını vermiş oldu. Dizinin hikayesinin hangi yöne doğru ilerleyeceği de yeni merak konusu oldu.

Star TV’nin diziyi yayında tutmak için büyük bir fedakarlık ortaya koyduğunu ve dizini devamı için ekibin de çok yoğun bir şekilde çalıştığı gözlemleniyor. İzleyicilerin de desteği ile Gecenin Ucunda’nın sezon sonuna kadar ekranda kalması yönünde bir arzu var ama bu gerçekleşecek mi henüz bilinmiyor