Ana sayfa Dizi Haberleri Gecenin Ucunda dizisinin gizli bir başrolü var! Kadir Doğulu ilk kez açıkladı!

Gecenin Ucunda dizisinin gizli bir başrolü var! Kadir Doğulu ilk kez açıkladı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gecenin Ucunda dizisi 5 Ekim Çarşamba akşamı Star TV’de başlayacak ve milyonlarca dizi hayranı da heyecanla başrol çifti Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun 8 yıl aradan sonra yeniden birlikte bir projede yer almasının heyecanını yaşıyor. Fatih Harbiye dizisinde tanışan ve sette başlayan arkadaşlıklarını evlilik ile taçlandıran çift, şimdi de kariyerlerinde yepyeni bir döneme başlıyor.

TMC Film ile birlikte çiftin sahibi olduğu Alim Yapım, Gecenin Ucunda dizisinin yapım ortağı oldu. Bu noktada da dizinin ünlü çift için, bir diziden çok daha fazlası olduğu gerçeğini görebilirsiniz. Kazım karakterinde Kadir Doğulu, zengin bir ailenin oğlu olarak izleyici karşısına çıkacak. Macide ise Işık ailesinin hayatına girince hem kendisinin hem de ailenin tüm yaşamı bir anda değişecek. Neslihan Atagül, uzun bir aradan sonra Macide karakteri ile yine dram yönü çok yoğun bir karakter ile ekrana dönüyor.

Gecenin Ucunda dizisinde birçok önemli oyuncuyu bir arada göreceksiniz. Zuhal Olcay, Sarp Levendoğlu,Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek gibi değerli isimler kadroda yer alıyor. Böyle güçlü bir kadroyu oluşturmak da bu dönemde hiç kolay değil ve bunun başarılmış olması bile dizinin ne kadar etkili bir yapım olabileceğini gösteriyor.

Ancak daha önce ifade edilmemiş başka bir başrol daha var. Dizinin her anında görebileceğiniz, her sahnesinde hissedebileceğiniz ve hayranı olacağınız bir başrol bu… İstanbul var, Türkiye’nin ve dünyanın tarihi, doğal güzellikleriyle en büyülü şehirlerinden birisini Gecenin Ucunda dizisinde başrol olarak göreceksiniz.

blank

Kadir Doğulu, dizinin hikayesinin sunuluş şeklinin önemine işaret ederken, dünyanın dört bir yanından takip edecek izleyicilere İstanbul’un güzelliklerini de sunma misyonu üstlendiklerini açıkladı.

Ünlü oyuncu, İstanbul’un dizideki etkisinin nasıl olacağı konusunda şu bilgileri verdi: “Senaryonun hayata geçiriliş biçimi çok önemli, dünya diyoruz biz ona, bir dünya kurmak… Sadece bir konuyu işlemiyor, yaşadığımız şehrin canlılığını, doğal güzelliğini daha önce görülmemiş yerlerini de hem dünyada bizi izleyenlere hem de Türkiye’nin dört bir yanında bizi izleyeceklere göstermeye çalışıyoruz. Görsel açıdan da zevkli bir proje oldu, o yüzden de çok memnunuz. Bugün Büyükada’dayız. Son baharın son sıcak günleri, bizim için zevkli bir set günü.”

Kazım Işık karakterinin çocukluktan gelen çok fazla travmaları var. Birçoğunu yaşadıkça kendisinin yarattığını görecek olan Kazım, en sert travmalarına ailesinin sebep olduğunu da fark edecek.

Kadir Doğulu, karakter hakkında şu detayları anlattı: “Sert tarafları çok, ben ilk defa böyle bir karakter canlandırıyorum. Çok varlıklı hale getirmiş kendisini ve ailesini, ama çok yoksul bir aileden doğmuş ve büyümüş. Bu da mizacını biraz sertleştirmiş.”