Ana sayfa Sosyal Medya Setten gelen yepyeni fotoğrafta Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un projedeki imajları ortaya çıktı!

Setten gelen yepyeni fotoğrafta Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un projedeki imajları ortaya çıktı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat hayranlarının merakla bekledikleri filmin çekimleri New York’ta devam ediyor. İki oyuncu, bir süre önce film için ABD’ye gitmişti. Netflix için çekilen filmdeki rolleri heyecanla beklenen iki oyuncunun fotoğrafları, bir süre önce resmi hesaplardan servis edilmişti.

Netflix’in sosyal medya hesaplarında yer alan ve Saat ile Tatlıtuğ’un New York sokaklarında çekilen fotoğrafları, hayranları tarafından büyük sevinçle karşılandı! Tam 12 Yıl önce Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden Aşk-ı Memnu’dan sonra ilk kez bir araya gelmeleri, herkes için büyük sürpriz olmuştu.

Behlül ve Bihter olarak yıllardır Aşk-ı Memnu’daki partnerlikleri gündemden düşmeyen iki oyuncunun, aradan geçen uzun yılların ardından yeni bir projede buluşuyor olmaları büyük heyecan yaşatıyor. Filmle ilgili gelecek her bilgi, fotoğraf karesi, özellikle iki oyuncunun fanları tarafından merakla bekleniyor.

Setten gelen yepyeni fotoğrafta Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un projedeki imajları ortaya çıktı! 8

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yukarıdaki fotoğraf, sosyal medyada büyük sevinçle karşılandı adeta! İki oyuncunun yan yana pozları bir süredir medyanın gündeminde ve hala konuşuluyor.

Tam da bu kadar ilginin yoğunlaştığı bir dönemde bir başka fotoğraf düştü sosyal medyaya…

Setten gelen yepyeni fotoğrafta Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un projedeki imajları ortaya çıktı! 9

Kod adı ‘Last Call for İstanbul’ olan filmin çekimleri devam ederken, iki oyuncunun setten gelen yukarıdaki fotoğrafı da heyecan yaşatacak. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bir sahne çekimi sırasında görüldükleri fotoğrafta Saat’in elindeki sarı bavul ile Tatlıtuğ’un elindeki gitar kutusu da ayrıca dikkatlerden kaçmıyor.

Spor giyimli olarak görülen iki ismin bu karelerinin İstanbul’da çekilmiş olma ihtimali kuvvetli. Ancak tam olarak nerede çekildiği bilinmiyor. Yine de izleyenleri heyecanlandıracak fotoğrafta Kıvanç Tatlıtuğ’un telefonuna baktığı görülüyor. Filmdeki imajlarını da ele veren bu fotoğrafla birlikte merakla beklenen filme olan heyecan da arttı!

OGM Pictures imzasını taşıyan filmin çekimleri sürüyor. Senaryosunu Nuran Evren Şit’in yazdığı filmin yönetmenliğini ise Gönenç Uyanık üstlenmekte.