Ana sayfa Dizi Haberleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi füze gibi fırladı! İzleyiciye göre kalite kazanıyor!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi füze gibi fırladı! İzleyiciye göre kalite kazanıyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi üçüncü bölümüyle ekrana geldi. Dizinin ilk bölümünde çok düşük gelen reytingleri yükselişe geçti. İzleyiciler de kaliteli bir dizi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin hak ettiği yere ulaşmaya başladığını belirtiyor.

Usta kalem Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı ve genel konseptini tasarladığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi perşembe akşamı üçüncü bölümüyle ekrana geldi. Dizinin ilk bölüm reytingleri oldukça düşük gelmişti.

Ancak Gelsin Hayat Bildiği Gibi üçüncü haftasında resmen füze gibi fırladı. Dizinin üçüncü bölümü ortalama puanlara çok yaklaşırken tüm kategorilerde ikinci oldu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin izleyicisi de bu sonuç karşısında çok mutlu oldu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi füze gibi fırladı! İzleyiciye göre kalite kazanıyor! 7

Dizilerinin reytinglerde yükselişine hem şaşıran hem de çok mutlu olan izleyici Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin çok kaliteli bir yapım olduğuna ve birinciliği sonuna kadar hak ettiğine dikkat çekti. Başarılı dizinin önümüzdeki haftalarda reytinglerini daha da yükseltmesi bekleniyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin en dikkat çekici oyuncusu ise başroldeki Ertan Saban oldu. Başarılı oyuncunun Sadi Payaslı karakterindeki muhteşem performansını izleyiciler diziden daha fazla öne çıkardı.

Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı ve genel konseptini tasarladığı bir dizi olması nedeniyle de Gelsin Hayat Bildiği Gibi dikkat çeken bir proje oldu. Fragmanlarının yayınlanmaya başlanmasının ardından dizi çok ilgi çekmişti. Başarılı bir tanıtım stratejisinin izlenmesi de diziyle ilgili haftalardır izleyicilerin büyük bir merak içinde olmasını sağladı.