Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gibi dizisi çok yakında 3. sezonuyla Exxen’de! Çekimler başladı!..

Gibi dizisi çok yakında 3. sezonuyla Exxen’de! Çekimler başladı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Exxen platformunda yayınlanan, başrollerinde Feyyaz Yiğit, Ahmet Kürşat Öçalan ve Kıvanç Kılınç üçlüsünün başarılı performanslarıyla yer aldığı Gibi dizisi, 2 sezon boyuncu farklı konsepti ile izleyicinin dikkatini çeken ve çok beğendiği bir proje olarak adından söz ettirdi.

Kendine has esprileriyle bilinen komedi oyuncusu Feyyaz Yiğit’in, Aziz Kedi ile birlikte senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı Gibi dizisi çok yakında 3. sezonuyla yine Exxen’de izleyici ile buluşacak.

Dizinin 3. sezon çekimlerinin başladığı dijital platformun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu.

Gibi dizisi çok yakında 3. sezonuyla Exxen'de! Çekimler başladı!.. 44

Geçtiğimiz aylarda Gibi’nin Disney Plus’ta yayınlanacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak iddialar asılsız çıktı. Gibi, 6 sezon boyuncu Exxen’de izleyici ile buluşmaya devam edecek. Dizinin 3. sezon yeni bölümleri ise Eylül ayında izleyici ile buluşacak.

Feyyaz Yiğit, Ahmet Kürşat Öçalan ve Kıvanç Kılınç üçlüsünün ‘Yılmaz’, ‘İlkkan’ ve ‘Ersoy’ karakterleri ile vücut bulduğu Gibi, Exxen’in dikkat çeken işlerinden biri.

İzleyicilerin yeni bölümlerini merakla beklediği Gibi dizisi, komik ve tuhaf olaylarla dolu yeni maceraları ile çok yakında Exxen’de olacak.