SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 16:05

SON HABERLER

Gökçe Bahadır için büyük şok! Kimse bu kadar düşeceğini beklememişti!

Gökçe Bahadır dizilerde olmayınca popülerliği azaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın popülerliğinde ve sosyal medya etkileşimlerindeki düşüş dikkat çekmeye başladı.

2018 yılında Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle ekranda olan Gökçe Bahadır, büyük beğeni topluyor ve sosyal medyada yaptığı her paylaşım ciddi etkileşim elde ediyordu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin final yaparak ekrana veda etmesinin ardından ise oyuncunun şarkıcılık adımı geldi.

Sahneye çıkan ve performansı ile dikkatleri üzerine çeken Gökçe Bahadır, dizilerdeki kadar göz önünde olmayınca popülerliğinde azalma meydana geldi.

Bu noktada instagram hesabından yaptığı paylaşımları örnek gösterebiliriz.

2018 yılında paylaştığı fotoğraflara 100 bin ila 200 bin arasında beğeni geliyordu. Videoların izlenme sayısı ise 1 milyonu bile geçiyordu.

Ancak 2019 yılındaki paylaşımlarına bakıldığında etkileşim oranlarının neredeyse yarı yarıya düştüğü gözlemleniyor.

Gökçe Bahadır, sosyal medyasını iyi yöneten bir isim. Ancak dizilerde yer alıp da göz önünde bulunmayınca, hayranlarının da gönlünden uzaklaşmaya başladığı verilerle ortaya çıkıyor.

İşte oyuncunun instagram hesabımdan yaptığı son paylaşım..

1.4 milyon takipçisi olan oyuncunun bu paylaşımına 3 saat içinde 27 bin civarında beğeni yapıldı. Paylaşıma bırakılan yorumlarda bir hayli azdı. Oysa ki 2018 yılında Gökçe Bahadır’ın hayranları oyuncunun paylaşımlarıyla daha çok ilgiliydi..

“Özgürlüğün anahtarı anda mevcut olmaktır,böylece siz ancak şimdi özgür olabilirsiniz”. Eckhart Tolle 😉

İlgili Haberler