SON DAKİKA
25 Mart 2019 18:46

SON HABERLER

Gökçe ve Tunahan cephesinde tartışma bitmiyor… Bir Deli Rüzgar 5. Bölüm

Bir Deli Rüzgar dizisi, 13 Ekim Cumartesi akşamı Fox TV ekranında izleyicilerle 5. bölümüyle buluştu. Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada ve Hatice Aslan’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden önemli sahneler youtube’daki resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Peki 5. bölümde neler oldu? İşte diğer ayrıntılar:

Uğur’un Gökçe’yi elinden almasına sinirlenen Ayhan, yeni planını devreye sokar. Bu plan, Uğur ve Tunahan’ı aynı safta yer alacakları bir arbedeye sokacak, aradaki buzların az da olsa erimesine sebebiyet verecektir. Melike Uğur’a tüm gerçekleri anlatmanın bir yolunu bulur. Uğur’un duydukları karşısında gireceği yol onu bambaşka bir sır ile karşılaştıracaktır.

Geçmişte ise Sevim Soylu ile ilgili sır perdesinin aralanması ve tüm gözlerin Melike’ ye dönmesi ile birlikte Reşat ikinci kez Melike’nin peşine düşmüştür. Ancak bu görev Melike ve Reşat arasındaki kıvılcımı tetiklerken Reşat ile Ahmet’i karşı karşıya getirecektir.

Künye

YAPIM: TMC FİLM YAPIMCI: EROL AVCI YÖNETMEN: ALTAN DÖNMEZ SENARYO: VOLKAN GÜRSES TÜR: DRAM GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: BÜLENT ÖZER UYGULAYICI YAPIMCI: CEM BAĞLAR MÜZİK: MAYKİ MURAT BAŞARAN

OYUNCULAR: HATİCE ASLAN, PINAR DENİZ, BERK CANKAT, ALMİLA ADA, GÖRKEM KANBOLAT ARSLAN, ERDEM KAYNARCA, MUSTAFA UĞURLU

İlgili Haberler