Ana sayfa Dizi Haberleri Gökhan Alkan ile Burcu Özberk’in Kraliçe dizisi usta bir oyuncuyu yeniden izleyicilerle buluşturacak!

Gökhan Alkan ile Burcu Özberk’in Kraliçe dizisi usta bir oyuncuyu yeniden izleyicilerle buluşturacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gökhan Alkan ile Burcu Özberk ikilisinin merakla beklenen Kraliçe isimli dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Deprem felaketi öncesinde ön hazırlıkları bitme noktasında olan dizinin çekimleri, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketi nedeniyle başlatılamamıştı.

Dizinin başrol oyuncusu Burcu Özberk de bu süreçte aktif bir şekilde depremzedelere yardım için maddi ve manevi çeşitli destekler sundu. Oyuncunun sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar da depremden etkilenenlerin sesini duyurması açısından kıymetliydi.

Depremin yaraları sarılmaya çalışılırken, Kraliçe dizisinin de çekimlerinin başlaması bekleniyor. Bu süreçte dizinin Mart ayı içinde Kanal D ekranında izleyicilerle buluşması gibi bir beklentinin de olduğunu belirtelim.

Bir dram hikayesi olan ve 3 kardeşin babalarının ölümünden sonra değişen hayatlarını anlatan dizi, Amerikan yapımı Queen Sugar isimli sevilen diziden uyarlandı.

Deniz ve Ateş karakterleri ile hikayede karı koca çifti canlandıracak olan Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın uyumu herkesin en merak ettiği konuların başında geliyor.

Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yapacağı dizide usta oyuncu Cihat Tamer de yer alacak. Uzun bir süredir çeşitli dizilerle sektöre katkı sunan Cihat Tamer gibi güçlü bir aktörün kadroda yer alması çok anlamlı bir gelişme oldu.

Galip rolünü canlandıran Cihat Tamer, hikayede bir süre yer alacak gibi gözüküyor. Çünkü hikayeye göre 3 kardeşin hayatı babalarının ölümü sonrasında değişime uğrayacak.

Üç kardeş olarak da Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Kahraman’ın canlandıracakları; Deniz, Zeynep ve Ali karakterlerini ekranda izleyeceksiniz.

Yalı Çapkını dizisinde Çetin Tekindor gibi usta bir ismin projeyi ne kadar güçlendirdiği ortada ve benzer bir durumun Kraliçe dizisinde de yaşanması bekleniyor.

1943 doğumlu olan ve 79 yaşında hala çalışmaya devam eden Cihat Tamer, Türk sinema, tiyatro ve dizi dünyasının en saygın isimlerinden birisi olarak kabul ediliyor.

1970’li yıllardan itibaren oyunculuk yapan Cihat Tamer, 1980’li yılların çok sevilen dizisi Perihan Abla ile izleyicilerin aklına yerleşmişti. 1990’lı yıllarda büyük beğeni toplayan Bizimkiler isimli dizinin de başrolünde yer alan ve uzun yıllar bu proje ile gündemde kalan Cihat Tamer, birbirinden farklı projelerle de dizi dünyasında yer almaya devam etti.

blank

20 Dakika, Yalan Dünya, Kiraz Mevsimi, Aşk Mantık İntikam ve İyilik gibi dizilerde ünlü oyuncu çeşitli karakterler ile yer almıştı.

Cihat Tamer, uzun bir süredir ekranda konuk oyuncu olarak kısa süreler yer alıyor. Kraliçe dizisinde de Garip karakteri ile kaç bölüm izleyicilerle buluşacağı merakla bekleniyor.