Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisi hala izleyicinin gözdesi ve hala reytinglerin birincisi!

Gönül Dağı dizisi hala izleyicinin gözdesi ve hala reytinglerin birincisi!

tarafından ker_def

4. Sezona izlenme rekorlarıyla giren ve başarı grafiğini sürekli artıran TRT 1’in sevilen dizisi GÖNÜL DAĞI’nın 136. Bölümü de tüm kulvarlarda birinci oldu.

Başarılı hikayesi ve etkileyici oyunculuk performansları ile 4 sezondur önemli işlere imzasını atan Gönül Dağı dizisinin reytingleri geçen sezonlara oranlar zayıflamış olsa da birincilik kürsüsündeki yerini koruyor. Gönül Dağı dizisi Cumartesi akşamı 136. bölümü ile birlikte yine tüm izleyici gruplarında en iyi reytingleri elde eden yapım oldu.

Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor.

Ülkemizin çok önemli sorunlarına parmak basarak, sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerimizle harmanlanmış samimi senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerindeki eksik etmeyen Gönül Dağı, gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara rehberlik etmeye devam ediyor.

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas ve Teoman Gök kaleme alıyor.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı dizisi 4 Mayıs Cumartesi akşamı 137. bölümü ile ekrandaki yerini alacak.