SON DAKİKA
6 Temmuz 2022 13:42

SON HABERLER

Gönül Dağı dizisinde yeni karar alındı ve ölüm ihtimali belirdi!

Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı Gönül Dağı dizisi, TRT1 ekranında ikinci sezonu ile yayınlarına devam ediyor. Dizinin 54. yeni bölümü 5 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’da izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde hayat, amcaoğullarını ayrı noktalara sürüklüyor… Taner’in alacağı karar ne olacak? Sefer’i zor bir ameliyat beklerken, tüm aile el eledir… Taner ile Veysel arasında yükselen gerilim bir yana, Ferdi Sancar’ın canlandırdığı Sefer’in ölme ihtimali belirdi.

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekorları kıran ve her hafta başarısını katlayan Gönül Dağı’nın elli dördüncü bölümü, heyecanla bekleniyor. Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle:

Uçan arabanın test sürüşünün başarılı geçmesi ile Taner’i bekleyen yeni fırsatlar vardır. Taner’in yükselişe geçmesinin yanı sıra Veysel ve Ramazan’da ise durum tam aksi yönde seyretmektedir. Hayat, amcaoğullarını ayrı noktalara sürüklerken, çalıştığı şirket tarafından Taner’e önemli manevralar almasını sağlayacak bir teklif sunulur fakat kabul ettiği takdirde vazgeçmesi gereken şeyler olacaktır. Herkesin hayatını etkileyecek bu durum karşısında Taner’in alacağı karar ne olacaktır?

Öte yandan Sefer’in ameliyat günü yaklaştıkça Zahide’nin içindeki korku da büyümektedir. Zorlu bir ameliyat olacağı herkes tarafından duyulurken, tüm aile yine el eledir. Ameliyat öncesi yaşanan sürpriz, bir gelişme, işlerin iyice zorlaşmasına neden olurken, ameliyat bittiğinde Sefer’i nasıl bir son beklemektedir.

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı Gönül Dağı 54. Bölümüyle 5 Mart Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler