Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisinin 6 yeni oyuncusundan birisi de Sude Zülal Güler ve yeni hikaye bambaşka olacak!

Gönül Dağı dizisinin 6 yeni oyuncusundan birisi de Sude Zülal Güler ve yeni hikaye bambaşka olacak!

tarafından ker_def

İlk 3 sezonda büyük başarılar kazanan Gönül Dağı dizisi için tüm ekip bir araya geldi ve dördüncü sezon çekimleri başladı. Eylül ayında yeni sezona girecek diziye, 6 yeni oyuncu katıldı. Dizinin oyuncu kadrosundan ayrılanlar da olduğu yönünde bilgiler geliyor. Dizinin 8 yıllık zaman atlaması ile hikayeye devam edecek olması, önemli değişikliklerin yapıldığını anlatmaya yetiyor.

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran, her hafta reyting rekorları kıran, üç sezon boyunca birinci olarak hafta sonlarına damgasını vuran Gönül Dağı’nın dördüncü sezon çekimleri Eskişehir Sivrihisar’da başladı. Dizi 9 Eylül Cumartesi akşamı 104. yeni bölümü ile yeniden izleyicilerin karşısına çıkacak.

Dizinin yapımcısı Ferhat Eşsiz, izleyicilerin özlem ve merakla beklediği yeni sezon çekimleri için start verdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Gönül Dağı’nın dördüncü sezonu, 8 yıl sonrasından devam ediyor. Bozkırda yaşanan aşk hikayeleri, amcaoğullarının girişimcilik serüvenleri, duygusal ve eğlenceli olaylar, gelenek ve göreneklerimizi hatırlatan samimi, içten Anadolu hikayelerimiz yine çok beğenilecek ve TRT 1 ekranlarında yine her Cumartesi Gönül Dağı rüzgarları esecek. Dördüncü sezonda Gönül Dağı ailesine 6 yeni oyuncu katılıyor. Özellikle çocuk oyuncularımız yetenekleriyle göz dolduracak ve çok sevilecek. Yine sanat dünyasının genç yetenekleri Burak Can ve Sude Zülal Güler de izleyicilerin beğenisini toplayacak. Gönül Dağı’nın ilk bölümünden itibaren bizlerle olan hepsi birbirinden değerli, usta, yetenekli oyuncu kadromuz yine bizlerle olacak.”

Gönül Dağı ailesine yeni katılan oyuncular da dikkatleri çekecek. Yeni oyuncular, yeni karakterler ile dizinin hikayesinin bambaşka bir noktaya sürüklenmesini sağlayacak.

Gönül Dağı’nın dördüncü sezonuna 8 yeni oyuncu katıldı. Taner’in oğlu Ali’yi Kaan Şençubukçu canlandırıyor.

Ramazan ve Asuman’ın oğlu Ramazan Mete’yi ise Ataberk Tufan canlandırıyor.

Veysel ve Cemile’nin oğlu Yusuf’u Ömer Batu Dağlı oynayacak.

Veysel ve Cemile’nin kızı Yağmur’u Bade Irazlı ile Erkan’ı da Burak Can canlandıracak.

Diziye ayrıca Sude Zülal Güler de izleyicilerin karşısına Yeşim karakteri ile çıkacak. Güler, 2020 yılından bu yana birbiri ardına projelerde yer alarak kendisini gösterdi ve önemli rollerde yer aldı. Oyuncunun Gönül Dağı gibi çok etkili reytingleri olan, milyonlarca izleyicisi bulunan bir proje ile yeniden setlere dönmesi önemli bir kariyer adımı oldu.

Gönül Dağı dizisinin 6 yeni oyuncusundan birisi de Sude Zülal Güler ve yeni hikaye bambaşka olacak! 7

Öge Sözbaş’ın Filiz karakterine hayat vereceği dizide, Süeda Çil ise Adile olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit ve Teoman Gök kaleme alıyor.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı dizisinin dördüncü sezon oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Ulviye Karaca, Sait Seçkin, Hande Nur Tekin, Sercan İnceer, Melis Sevinç, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Kaptan Gürman, Öznur Yağcı, Mesude Türkmen, Süeda Çil, Burak Can, Sude Zülal Güler, Öge Sözbaş, Kaan Şençubukçu, Ataberk Tufan, Ömer Batu Dağlı, Bade Irazlı.”