Gönülçelen dizisinden 8 yıl sonra bir aşk çıktı! Ünlü oyuncu aşkını eski dizisinden buldu!

17 Nisan 2018 Salı, 06:57
Gönülçelen dizisinden 8 yıl sonra bir aşk çıktı! Ünlü oyuncu aşkını eski dizisinden buldu!
Cansel Elçin mutluluğu eski rol arkadaşında buldu!

4 ay önce Pınar Apaydın ile boşanan Cansel Elçin, gönlünü 2010’da “Gönülçelen” dizisinde birlikte oynadığı oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat’a kaptırdı.

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre ünlü oyuncu Cansel Elçin, bekarlığa 4 ay dayanabildi.

Pınar Apaydın ile 5 yıllık evliliğini Aralık 2017’de bitiren Elçin, önceki akşam yeni aşkıyla Zorlu AVM’de ilk kez objektiflere yakalandı.

44 yaşındaki oyuncu, eski rol arkadaşı Zeynep Tuğçe Bayat ile Parle adlı mekanda baş başa yemekteydi. 28 yaşındaki Bayat ile mekandan ele el çıkan Elçin, daha sonra AVM’yi aşkına sarılarak turladı. Çiçeği burnunda aşıklar, o sırada karşılarında gazetecileri görünce şoke oldu. Yakışıklı oyuncu, panikle sevgilisinin omzundan elini çekti.

GÖNÜLÇELEN DİZİSİ TÜM VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Aralarında 16 yaş fark bulunan ikili, “Hayırlı olsun” diyen muhabirleri duymazdan geldi. Başlarını önlerine eğip ayrı ayrı yürüyen çiftin yakalandıkları için morallarinin bozulduğu ise yüzlerinden okundu.

Daha sonra asansöre binen Cansel Elçin ile aşkı Zeynep Tuğçe Bayat, otoparka yöneldi. Asansörün kapısı kapanırken rahat bir nefes alan ikilinin aşkının gün yüzüne çıkması “Cansel’in ayrılık acısı kısa sürmüş” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Bayat, Elçin ile 2010’da Gönülçelen dizisinde oynamıştı.

Hatırlanacağı gibi Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, Gönülçelen dizisinde tanışıp evlenmiş ve ikiz kızları olmuştu. Çift geçtiğimiz yıl boşanmıştı.

cansel elçin haberleri için

Gönülçelen haberleri için