Ana sayfa Sosyal Medya Gül Masalı dizisine katılan Keremcem herkesin kafasını karıştırıyor!

Gül Masalı dizisine katılan Keremcem herkesin kafasını karıştırıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında Pazar akşamları yayınlanmakta olan Gül Masalı isimli dizinin son transferi Keremcem oldu. Pandemi döneminde müzikle ilgilenen ve dizilerde yer almak istemeyen ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada artık müzik çalışmalarına daha çok ağırlık vereceğini söylemiş ve hayranları da oyunculuğa ara verebileceği endişesine kapılmıştı.

Ancak Keremcem bu açıklamalarından kısa bir süre sonra Gül Masalı isimli atv dizisiyle birlikte yeniden setlere dönüş yaptı. Oyuncunun Fuat karakteri ile diziye katılması ile birlikte hikaye de bir hayli hareketlendi.

Erdem Kaynarca ile Gülper Özdemir ikilisinin başrolünde yer aldığı Gül Masalı dizisinin hikayesinde dramın ağırlığı artmaya başlarken, Fuat karakterinin gelişi ile birlikte de hikayede Gonca’nın aklı fazlasıyla karışmaya başladı.

Fuat’ın gelişi ile birlikte tüm gerçeklerin ortaya çıkmasını isteyen dizi hayranları, sadece Gonca’nın değil izleyicilerin de aklının Fuat nedeniyle karştığını belirten yorumlar paylaşıyor.

Keremcem ile Gülper Özdemir ikilisinin partnerliğini bekleyenler ise, Fuat ile Gonca’nın aşk yaşaması için senaristlere mesaj yollamaya başladı. Hikaye nasıl ilerleyecek bilinmez ama Keremcem’in diziye katılmış olması hem ekibi hem de hikayeyi güçlendiren bir etki yaratmış durumda.

Gül Masalı dizisine katılan Keremcem herkesin kafasını karıştırıyor! 7

Keremcem hayranları da uzun süredir ekranda göremedikleri oyuncuyu yeniden izlemekten memnun. Keremcem en son 2019 yılında yayınlanan Kimse Bilmez isimli atv dizisiyle televizyonda yer almıştı.

Gül Masalı dizisi atv’nin yaz döneminde iyi reytingler beklediği bir proje. Keremcem ile birlikte hikayenin güçlenmesi de dizinin uzun süre devam edebilmesi noktasında önemli bir artı oldu.