SON DAKİKA
28 Ocak 2023 13:21

SON HABERLER

Hakim dizisi bitti ama genç bir yetenek için yeni bir hayat başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında yayınlanan ve reytingleri düşük olduğu için de erken final yapmasına karar verilen Hakim dizisinden herkes çok umutluydu. ABD yapımı olan Your Honor isimli dizinin yerli versiyonu olarak ortaya çıkan Hakim’de çok etkili isimler bulunuyor. Ancak dizi tüm bu olumlu yönlerine rağmen 10. bölümüyle birlikte 13 Haziran Pazartesi günü son kez ekranda yer aldı.

Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel, Yurdaer Okur ve Hasibe Eren gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra genç oyuncular da etkili performanslar ortaya koydu. Bu isimlerden birisi de Fatih Berk Şahin oldu.

Geçen yıl Seyyar isimli dijital dizide yer alan ayrıca Yalancı isimli Show TV dizisinde Doruk karakteri ile ilgi gören Fatih BerK Şahin, Hakim dizisindeki Ozan karakteriyle de bilinirliğini pekiştirdi.

Gençlik enerjisi ile dolu olan oyuncu, Hakim dizisinde hikayenin kilit noktasında olmanın da faydası ile geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanındı ve kariyeri adına da iyi bir çıkış yaptı.

Fatih BerK Şahin adına Hakim dizisi kariyeri açısında bir başka noktada daha önemli. Usta oyuncularla bir arada yer almak genç oyuncuya büyük bir deneyim fırsatı sundu.

Oyunculuğa başlamasının nedenleri arasında yer alan örnek aldığı isimlerle şimdi sette bir arada olmanın kendisi için önemini anlatan genç oyuncu, şunları söyledi:

“Ben oyunculuğa başlarken idol aldığım isimleri şimdi sette gözlemleyebilme fırsatı buldu. İnanamıyorum, gerçekten inanamıyorum. Çok keyifli onları gözlemlemek. Bazen susup kalıyorum. Konuşamam, kayıtsız kalırım. O kadar iyiler ki , o kadar ilham vericiler ki.”

Karakterin hikayenin kilit noktasında olması Fatih Berk Şahin’e diğer genç oyunculara göre daha büyük sorumluluk yükledi. Yayınlanan sahnelerde çok farklı duygu durumlarını izleyiciye aktarması gereken oyuncu, yeteneklerini de sergileme fırsatını iyi değerlendirdi.

Kaza sahnesinin kendisini çok fazla etkilediğini anlatan oyuncu, “Kaza sahnesini oynarken de, orijinalini izlerken de çok etkilenmiştim.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler