Ana sayfa Dizi Fragmanları Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisinin Bambaşka Biri dizisi nasıl başlayacak?

Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisinin Bambaşka Biri dizisi nasıl başlayacak?

tarafından ker_def

Bambaşka Biri isimli yeni Fox TV dizisinin ilk bölümü 11 Eylül Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Hande Erçel ile Burak Deniz, kariyerleri içinde daha önce Aşk Laftan Anlamaz isimli romantik komedi projesinde başrolde yer almıştı. İkili yıllar sonra yeniden bir dizi projesinde bir araya gelmiş oldu.

Bambaşka biri isimli dizide Leyla Gediz karakteri ile kararlı bir Cumhuriyet Savcısı olarak izleyeceğimiz Hande Erçel, güçlü bir kadın portresi çizecek.

Kenan Öztürk karakterinde ise Burak Deniz, başarılı bir haber spikeri olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki dizinin ilk bölümü nasıl başlayacak? Neler yaşanacak? İşte tüm detaylar:

İstanbul’a yeni dönen savcı Leyla Gediz, daha ilk günden aldığı davanın ve aynı gün tanıştığı adamın hayatını değiştireceğinden habersizdir. Leyla, bütün Türkiye’yi sarsan bir cinayet vakasının başına geçer.

Geçmişte suç işlemiş olan abisini bile gözden çıkaran Leyla, davada hayatta en çok güvendiği insanların isimlerinin geçmesi ile beklemediği bir darbe alacak ve kime güvenip kime güvenemeyeceğini sorgulamak zorunda kalacaktır.

Türkiye’nin en sevilen haber sunucusu Kenan Öztürk ise Leyla’nın bağlı olduğu başsavcı Turan’ın oğludur ve aynı davayla yakından ilgilenmektedir.

Kaderleri sürekli kesişen Kenan ve Leyla, aralarındaki çekime karşı koyup soruşturma yolunda beraber yürümek zorunda kalacaklardır. Ne var ki katilin ne kadar yakında olduğundan habersizlerdir.

Cinayetin ardındaki nedenler ortaya çıktığında katil halkın gözünde bir suçlu mu yoksa bir kahraman mı olacaktır? Bu savaştan Leyla ve Kenan’ın aşkı mı yoksa aralarındaki düşman mı güçlü çıkacaktır?