Ana sayfa Dizi Haberleri Ömer dizisi ikinci sezonuyla büyük bir heyecan fırtınası estirecek!

Ömer dizisi ikinci sezonuyla büyük bir heyecan fırtınası estirecek!

tarafından ker_def

Star TV ekranında geçen sezonun başarılı projelerinden olan Ömer dizisi yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Pazartesi akşamları yeni projelerin de yer aldığı yepyeni bir dönem başlıyor. Ömer dizisi de Star TV adına reyting yarışının en önemli projelerinin başında geliyor.  Dizinin hayranlarını da ikinci sezon heyecanı sardı.

Tüm imkansızlıkların karşısına aşkı koyan hikayesiyle ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ömer, yeni sezonun ilk bölümüyle 11 Eylül Pazartesi 20.00’de Star’da yeniden izleyicilerle buluşacak. Gökçe Bahadır ile Selahattin Paşalı ikilisinin etkili başrol performansı yeni sezonda da dizinin reytinglerinde çok belirleyici olacak.

Ömer dizisi ikinci sezonuyla büyük bir heyecan fırtınası estirecek! 7

11 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelecek Ömer’in yeni bölümünün konusu şöyle: Gamze ve Tuna’nın Haluk tarafından Amerika’ya götürülmesine mani olamayan Ömer, yaşamla tüm bağını yitirmenin kıyısına gelir. Gittiği günden beri Gamze’den bir haber alamamak yaşadığı ızdırabı daha da büyütmektedir. Ömer’in içine düştüğü bu durumdan büyük endişe duyan Reşat bir taraftan da Nezahat’in hastane masraflarının yarattığı yüklü borçların altında ezilmektedir.

Yeni bir sayfa açarak varlıklı bir ailenin evinde işe başlayan Nisa ve Hakan, kendilerini yanında çalıştıklarını bu ailenin bitmez tükenmez sorunları içinde bulurlar. Zor koşullarda ilişkilerini sürdürmeye çalışan Emine ve Yaman ise birbirlerine kavuşmak için çareler bulma arayışındadır.

Mahalleye kızıyla birlikte yeni taşınan Vicdan, herkesin hayatındaki dengeleri değiştirmeye başlar. Geçmişten bir anda çıkıp gelen bu misafir, Tahir ve Ömer’in karşı karşıya gelmesine sebep olur. Gamze’nin yokluğunda kendine karşı büyük bir öfke ve suçluluk hisseden Ömer teselliyi alkolde bulmaya çalışır, fakat bu sırrı herkesten saklaması hiç de kolay olmayacaktır.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Ömer, yeni sezonun ilk bölümüyle 20.00’de Star’da.