Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Hande Kazanova, Şubat Ayı Kova Burcu Yorumu: Ani ve beklenmedik çıkışlar var!

Hande Kazanova, Şubat Ayı Kova Burcu Yorumu: Ani ve beklenmedik çıkışlar var!

tarafından ker_def

Hande Kazanova’nın burç yorumlarına büyük ilgi var. Haftalık burç yorumları yapmakta olan Kazanova, ayrıca her ayın başında da aylık burç yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Hande Kazanova, Şubat ayı için hangi bilgileri sunmakta? Cevapla.tv internet sitesinde burç yorumlarında bulunan Hande Kazanova, önemli detaylar sundu.

KOVA BURCU ŞUBAT AYI YORUMUNDA NELER VAR?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Kova burcu Şubat ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Kova burcunu neler bekliyor?Şubat başında dikkatli adımlar atmaya özen göstermelisiniz.

Araba kullanırken ve yakın çevre faaliyetlerinde etrafınızda çok çabuk parlamaya ve sinirli hareketlerde bulunmaya, karşı tarafla güç çekişmelerine girmeye meyilli görünüyorsunuz. 4 Şubat’ta oluşacak Yeniay sizin Yeniay’ınız olacak sevgili Kova’lar.Hayatınızla ilgili kararlarınızı başlatacağınız aylardan bir tanesi olacak. Planlarınızı uygulamak anlamında, uzun zamandır beklediyseniz 4 Şubat’ta oluşacak Yeniay’ı kullanabilirsiniz.

Bu tarihten itibaren kendinizi sosyal çevrenizden çekeceğiniz ve içinize döneceğiniz biraz da yalnız olmaktan mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Yaklaşık iki-üç hafta sürecek bu döngü içerisinde plan yapmak ve hayatı gözden geçirmek, biraz dinlenmek anlamında da keyifli olabilirsiniz. 14 Şubat’ta Mars Boğa Burcu’na geçiyor. Enerjinizi ev ve aile alanlarında harcayacaksınız.Sevdiklerinizle olan bağlantılarınıza bu dönem dikkat etmelisiniz çünkü mücadeleci koşullar devrede olabilir. Pasif-agresif davranışlar sergileyebilirsiniz.

Aynı zamanda sevdiğiniz insanlara karşı ani ve beklenmedik çıkışlarınızla onları da şaşırtabilirsiniz. 19 Şubat’ta oluşacak Dolunay ortak parasal konularda önemli kararları devreye sokacak. Vergi, kredi, ödeme ve bir borcun altına girme gibi konularınızı 19 Şubat’ta oluşacak Dolunay ile beraber hızlı, ani, duygusal kararlarla oluşturabilirsiniz. Ailevi konular önem kazanacak ama maddi konular ayın ortasında hayatınızda daha fazla yer edecek. Güzel bir ay diliyorum.