SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:04

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan Ayrıntılı 2019 yılı ASLAN burcu yorumu!

Astrolog Hande Kazanova, 2019’un astrolojik olaylarını ve beklentilerini Elele dergisi için kaleme aldı. Kazanova’nın 2019 yorumlarına göre 3 tarih önemli. 2019 yılında burçlarla ilgili önemli bilgiler sunan Hande Kazanova, sosyal medyada ve internet ortamında burç yorumlarıyla bir hayli dikkat çekiyor.

2019 yılı için ayrıntılı yorumlarda bulunan Hande Kazanova’nın ASLAN BURCU için yorumunu aşağıda bulabilirsiniz.

2019 ASLAN BURÇ YORUMLARI

Bu sene Jüpiter’den aldığınız etkilerle hayatınıza aşk gelecek sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Keyifli, oldukça etkili, eğlenceli, hobilerinizin üzerine düşeceğiniz, sportif faaliyetlerde bulunacağınız, sanatsal ve kreatif işlerinizde kendinizi göstereceğiniz yıllardan bir tanesi. Aşk, sizi neredeyseniz gelip bulabilir. Hayatınızda bir insan varsa, onunla beraber keyifli programlar içerisine girebilirsiniz.

Eğitim ayağında keyifli ve oldukça güzel gelişmelerin karşınıza geldiğini de bu yıl içerisinde göreceksiniz. Diğer taraftan şans oyunları gibi spekülatif birtakım adımlarda da destekleniyorsunuz. Borsada yatırım yapıyorsanız bu sene şans sizden yana. Diğer taraftan Satürn hala bu sene de sağlık ve iş alanlarınızda önemli birtakım sorumlulukları karşınıza getiriyor olabilir. Hayatınıza hala düzenlemek durumunda kalıyor olabilirsiniz. Gözden geçirmeniz gereken konular, almanız gereken sorumluluklar hem sağlık hem de işle ilgili konulardan gelecek ve bu sene bu alanlarda yaşayacağınız tutulmalarla beraber hem sağlığınızla ilgili konuları hem de iş hayatınız ve günlük hayatınızın akışıyla ilgili konuları baştan organize edecek ve bu alanlarda önemli açılımlar yaşayacaksınız.

13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerine dikkat edin. Başka insanlardan alacağınız bilgiler doğrultusunda bu dönemde riskli adımlar atmaktan kaçının. Aşk hayatınızda kapılıp gitmeyin ya da bu dönemde girişeceğiniz birtakım işleriniz varsa bu işlerde parasal konularda kandırılmalara, aldanmalara açık ve dikkatli olun. 21 Ocak’ta oluşacak ay tutulması hayatınızla ilgili ve görüntünüzle ilgili önemli kararları karşınıza getirecek. Ama bu sene bütün tutulmaları sağlık alanınızda yaşayacaksınız. Hem sağlık hem yurt dışı bağlantılı konular bu alanlarda kendinize daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. 1 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeni Ay, sizin yeni ayınız sevgili Aslan’lar. Güzel bir 2019 diliyorum.

İlgili Haberler