Ana sayfa Dizi Haberleri Hayaller ve Hayatlar dizisi ne zaman final yapacak? Can sıkıcı bir işaret belirdi!

Hayaller ve Hayatlar dizisi ne zaman final yapacak? Can sıkıcı bir işaret belirdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bein Connect platformunda yayınlanmakta olan Hayaller ve Hayatlar dizisi, birçok izleyicinin gönlünü çalan bir yapım oldu… Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz ve Serkay Tütüncü’nün başrollerinde yer aldığı dizi, 17 Şubat tarihinden bu yana izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.

Yeni bölümleri perşembe akşamları Bein Connect platformunda yayınlanan dizinin gidişatı izleyicileri memnun ediyor. Oyunculuk performansları ve hikayenin de etkileyici olmasının yansımalarını sosyal medyadaki övgü dolu yorumlarla anlayabilirsiniz. Geniş bir hayran kitlesi bulunan dizi, aynı zamanda yurt dışında da son dönemde en çok öne çıkan yapımlardan birisi oldu.

Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı ve dram türündeki dizinin 20. bölümü geride kaldı… Perşembe günleri iki şer bölüm olarak Bein Connect’in yayınladığı dizinin çekimleri de devam ediyor. Setten gelen paylaşımlar, sosyal medyada hayranların ilgini çekiyor ve dizi sık sık sosyal medyada gündem oluyor.

Birçok izleyicinin aklındaki en önemli soru ise ne kadar daha süreceği ile ilgili. Erkek Severse ve ardından da Nasıl Fenomen Oldu isimli, Bein Connect’in iki önemli dizisi final yaparak sona erdi. Bu iki dizinin de devamı gelmeyecek.

Birçok dizi hayranı Hayaller ve Hayatlar’ın da yakın bir zaman içinde bitmesinden endişe ediyor. Şimdiye kadar diziyle ilgili kaç sezon süreceği ve ne zaman final yapacağı konusunda net bilgiler ortaya çıkmadı. Bir belirsizlik hali var ve izleyiciler de bu durumdan rahatsız.

Dizinin bazı oyuncularının yeni anlaşmalar yapması da moralleri bozdu. En son Serkay Tütüncü, Kusursuz Kiracı isimli yeni Fox TV dizisinde Dilan Çiçek Deniz ile partner oldu. Dizinin çekimleri de başladı ve Serkay Tütüncü’nün yoğun bir program içine girmiş olması Hayaller ve Hayatlar’ın ömrünün de uzun olmayacağı yönünde izleyicilerde bir endişeye yol açtı.

Özge Gürel, Aybüke Pusat ve Melisa Aslı Pamuk hayranları sosyal platformlarda diziye fazlasıyla sahip çıkıyor. Ünlü isimlerin hayranlarının bu çabası da Hayaller ve Hayatlar’ın yurt dışındaki birçok dizi hayranının dikkat çekmesine de neden oldu.

Şimdi diziyi hem Türkiye’de hem de yurt dışında birçok ülkeden hayranlar yakından takip ediyor ve ani bir final haberinin gelmesinden çok korkuyorlar. Dizinin yeni bölümleriyle ilgili yayınlanan fragmandaki bir söz izleyicilere finale yaklaşıldığı hissiyatını verdi ve can sıkıcı oldu.

Özge karakterini canlandıran Dicle şöyle diyor: “Sonlara yaklaşırken, herkes nefesini tutar.”