SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 01:24

SON HABERLER

Hayat Gibi dizisi geliyor… Gülperi dizisinin oyuncusu da yeni dizide

Bir süre önce gündeme gelen ancak rafa kaldırılan Hayat Gibi dizisi, yeniden gündemde.

Dünyaca ünlü dizi This Is Us’tan uyarlama olan Hayat Gibi dizisinde, bir süre önce Gülperi dizisinde konuk oyuncu olan İrem Sak da oynayacar…

Yeni sezonda ‘Yasak Elma’, ‘Kadın’, ‘Bizim Hikaye’ ve ‘Savaşçı’ gibi birçok başarılı projeyi izleyici ile buluşturan Fox TV, ‘This Is Us’ isimli Amerikan dizisinin yerli versiyonu olan ‘Hayat Gibi’ dizisi için de çalışmalarına son sürat devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan gibi ünlü isimleri bulunduran dizide, en son ‘Gülperi’ dizisinde gördüğümüz güzel oyuncu da yer alacak.

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı Hayat Gibi dizisi, 2019 yılında izleyici ile buluşacak.

Daha önce ‘Güldür Güldür Show’ ve ‘Yalan Dünya’ gibi dikkat çeken projelerde yer alan ve son olarak Show TV ekranlarının sevilen dizisi ‘Gülperi’de bir moda evinde kendini oynayan İrem Sak, ‘Hayat Gibi’ dizisinde Olgun Toker’in canlandıracağı karakterin eşi olacak.

Geçtiğimiz günlerde bir davette görüntülenen Sak, muhabirlerin, “Yeni bir proje var mı?” sorusuna “Yakın zamanda ekranlarda olacağım” diyerek müjdeli haberi vermişti. Hayat Gibi dizisinin konusu ise şöyle;

Aynı gün otuz beşine basan dört insan… Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere… Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar.

Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey var; Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey.

İlgili Haberler