SON DAKİKA
21 Nisan 2019 04:07

SON HABERLER

Hayat Şarkısı’ndan sonra Burcu Biricik’teki inanılmaz değişim!

Hayat Şarkısı dizisinde canlandırdığı Hülya karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınan, ancak sonraki projelerinde başarısızlıklar tadan Burcu Biricik, 2019 yılında ise Alman casusu canlandırdığı Çiçero isimli filmle sinema severlerin karşısına çıkacak.

Hayat Şarkısı dizisinden sonra büyük bir değişim geçiren Biricik, dizilerin aranılan başrol isimlerinden oldu. Şu sıralarda Barış Arduç ile birlikte Kuzgun dizisine hazırlanan Biricik’teki değişim kendisini belli ediyor.

Oyunculuk konusunda kendisini bir hayli geliştiren ve olgunlaşan Biricik, çalışarak başarılı olunabileceğinin en dikkat çeken isimleri arasında bulunuyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisi döneminde figürasyon çekimlerine katılan, çeşitli dizi ve filmlerde rol alan, ayrıca reklam filmlerinde de boy gösteren Biricik, bir diziyle değilde birçok iş yaptıktan sonra ünlüler kervanına katıldı.

2018 yılında atv’de yayınlanan 8. Gün dizisinde başrolde yer alan Burcu Biricik, ince eleyip sık dokuduğu bir işe imzasını atmıştı. Ancak çok iddialı bir proje olmasına karşın 8. Gün kısa sürede yayından kaldırılmıştı.

İlgili Haberler