SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 10:42

SON HABERLER

Hayranlarına göre Miray Daner de bir kusur yok!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakteriyle geniş kitleler tarafından sevilen Miray Daner, geride bıraktığımız sezonun başında ise Bir Litre Gözyaşı dizisinde başrol olarak ekrana dönüş yapmıştı.

Ancak dizinin kısa süreli olması oyuncu adına büyük talihsizlik idi…

Miray Daner, şu aralar tatilde. Son halini instagram hesabından paylaşan ünlü oyuncuya hayranlarından 3 saat içinde 100 bin civarında beğeni geldi.

Daner’in güzelliği üzerine çok sayıda iltifat yapıldı. Bir hayranı “Nasıl zarafet. Biraz kusur be bari, olan var olmayan var” diye yazdı.

Bir başka takipçisi ise “Kusursuz kelimesinin can bulmuş hail” diye yorumda bulundu.

Birçok hayranı ise sevgilisi Kubilay Aka’nın yanıtını merakla beklediğini belirtti. Bakalım Kubilay Aka, bu fotoğrafa yorum bırakacak mı?

İşte o paylaşım:

💭

MİRAY DANER KİMDİR?

15 Ocak 1999 İstanbul doğumlu olan Miray Daner, Güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde okudu. Küçük yaşlardan itibaren dizilerde rol almaya başlayan başarılı oyuncu, ilk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır.

Ardından 2007 yılında Bez Bebek dizisinde rol almıştır. 2009-2011 yılları arasında “Papatyam” adlı dizide 121 bölüm Metin Akpınar’ın torunu “Gonca”yı canlandırmıştır. 2015’te Medcezir dizisindeki şımarık Beren Beylice karakteri ile tanındı.

Miray Daner, son olarak Kanal D ekranlarında iki sezon boyunca ekranlara gelen, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in baş rollerini paylaştığı Vatanım Sensin isimli dizide de Cevdet ve Azize’nin memleket sevdalısı kızı Hilal karakterini canlandırmıştı..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan Yürekli karakterini canlandıran Miray Daner, 1.64 metre boyunda, 55 kilo ve Oğlak burcudur.

İlgili Haberler