SON DAKİKA
31 Ocak 2023 22:48

SON HABERLER

Hazal Subaşı, Aslıhan Güner huzuru buldu! Yüsra Geyik, özgür kız oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncuların tatil fotoğraflarında bir huzur ve bir mutluluk görülüyor… Bu isimler arasında Hazal Subaşı, Aslıhan Güner ve Yüsra Geyik de var. 3 ünlü isim de sosyal medya üzerinden huzur ve mutluluk içeren paylaşımlarda bulundu.

Çukur dizisinde birlikte rol aldığı Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşayan Hazal Subaşı hem huzuru buldu hem de mutluluğu ile hayranlarının beğenisini kazandı. Tatilde bulunan ünlü çift, aşklarını her hallerinden belli ediyor…

Kuzey Yıldızı dizisinin Haziran ayında sezon finali yapmasının ardından bir süre tatil yapan Aslıhan Güner, yeni bir film projesi ile dikkatleri çekti. TRT için hazırlanan Hanımağa’nın Gelinleri isimli filmde ayrıca; Burak Serdar Şanal, Sinan Çalışkanoğlu, Giray Altınok, Cezmi Baskın ve Ferdi Sancar bulunuyor. aslıhan Güner, işinde ve özel yaşamında mutluluk saçtığı günler yaşıyor ve huzuru da paylaşımlarına yansıyor.

14 sezondur Arka Sokaklar dizisinde rol alan ve beğeniyle izlenen Yüsra Geyik de huzurlu ve mutlu olduğunu yaptığı paylaşım ile gösterdi. Özgür Kız imajına ve bir GSM firmasının yıllar önce yayınladığı reklamlara atıf yapan Yüsra Geyik, özgürlüğün de tadını çıkarttı.

Ünlü oyuncu, bir döneme damgasını vuran Nil Karaibrahimgil ile Tarkan’ın reklam filmine de atıf yaptığı paylaşımında şu detaylara yer verdi:

Bizim köy vardı ya uzaklarda ben gittim
Bir soru vardı ya cevapsız akıllarda ben bildim
Dünya çizgi çizgi değilmiş öyle değilmiş ben gördüm
Ermiş deme değilim gezgin deme değilim ben özgürüm sadece özgürüm

Benim hem yollarım hem sözlerim hem de konuşan gözlerim var
Hürüm
Özel olduğumdan değil çekip gittimden değil dedim ya ben özgürüm
Ben özgürüm

@niltakipte #nilkaraibrahimgil

Bir zamanlar “Özgür Kız” vardı.
Bütün Anadolu’yu dolaşıp “sevdiğini” aradı.
Sevdiği erkekte onu.
@tarkan sayesinde kavuştular 🙂

Sevmek, özgürlüktür.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler