Ana sayfa Dizi Haberleri Her Yerde Sen dizi setinden aşık olacağınız kareler!

Her Yerde Sen dizi setinden aşık olacağınız kareler!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında izleyicilerle 14 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de buluşacak olan Her Yerde Sen dizisinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Furkan Andıç, Demir karakterine hayat veriyor. Aybüke Pusat ise Selin karakterini canlandırıyor.İki ünlü oyuncunun hayranları da merakla dizinin ilk bölümünü bekliyor. Setten gelen fotoğraflar ise ekibin birbirleri ile nasıl iyi bir uyum içerisinde olduğunu gösteriyor.

Peki Her Yerde Sen dizisinin 1. bölümünde neler olacak?

İşte 1. bölümün özeti:

“Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.”

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir ile Selin  birlikte yaşamak zorunda kalır.

Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.”

Her Yerde Sen Genel Hikaye

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.