SON DAKİKA
19 Haziran 2019 22:03

SON HABERLER

Her Yerde Sen dizisinin İbrahim Tunç’u Ali Gözüşirin’i çok farklı bir rolde göreceksiniz!

Yakışıklı oyuncu Ali Gözüşirin, başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı ‘Her Yerde Sen’ dizisiyle FOX’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

HAYVANLARIN DOSTU

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle 14 Haziran Cuma FOX’ta ekrana gelecek olan ‘Her Yerde Sen’de Ali Gözüşirin başarılı veteriner hekim İbrahim Tunç karakterine hayat veriyor.  Hayvanları çok seven, doğa aşığı, rahat tavırlarıyla dikkat çeken bir adam olan veteriner hekim İbo, kendi kliniğini işleten yakışıklı bir veteriner hekimdir. Atletik yapısı, dövmeli tarzıyla tüm gözleri üzerine çeken İbo, her ne kadar farklı bir yaşam tarzına sahip olsa da Selin ve arkadaşlarının deli dolu yaşamlarına ortak olacaktır.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur
Şerbetçioğlu yer alıyor.

‘Her Yerde Sen’ Genel Hikaye:

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat)  birlikte yaşamak zorunda kalır.  Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

İlgili Haberler