SON DAKİKA
6 Temmuz 2022 22:16

SON HABERLER

Hercai dizisinin ekibiyle buluşan Ebru Şahin çifte düğüne hazırlanıyor!..

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Ebru Şahin, daha önce rol aldığı dizilerde büyük dikkat çekmese de Hercai dizisi, meslek hayatında adeta bir dönüm noktası oldu. İstanbullu Gelin’de oynadığı ‘Burcu’ karakterinin ardından Yasak Elma dizisinde bir pilota hayat veren oyuncu bir kaç bölüm sonra diziden ayrılmıştı.

Hercai dizisinde canlandırdığı ‘Reyyan’ karakteriyle şöhreti yakalayan Şahin’in hayatında dizinin ve ekip arkadaşlarının özel yeri var. Ünlü oyuncu, dizinin final yapmasından sonra dizideki ekip arkadaşlarıyla sık sık bira raya geliyor.

Ebru Şahin, Eylül ayında evlenen oyuncu çift, Oya Unustası ile  Ahmet Tansu Taşanlar ve Aydan Taş’ın da aralarında bulunduğu eski rol arkadaşları ile yeniden bir araya geldi.

Ekibe Ebru Şahin’in nişanlısı Cedi Osman da eşlik etti.  Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, geçtiğimiz eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Düğün hazırlıklarına başlayan ünlü çift, Türkiye’de ve yurt dışında iki ayrı tören yapacak.  Uzun süredir birlikte olan, aşklarını her fırsatta dile getiren Cedi Osman ve Ebru Şahin çifti düğün için kolları sıvadı. Çift, Haziran ayında NBA sezonunun bitmesinin ardından nikâh masasına oturacak.

Osman ve Şahin, iki ayrı düğün yapacak. İlki Osman’ın ailesinin yaşadığı ve aşklarının başladığı Çeşme’de yapılacak. İkincisi ise basketbolcunun kariyerini sürdürdüğü Amerika’da olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler