Ana sayfa Sosyal Medya Hilal Altınbilek bu sefer de İtalya’da büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı!

Hilal Altınbilek bu sefer de İtalya’da büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı!

tarafından ker_def

Oyuncu Hilal Altınbilek, İtalya’da Canale 5’te yayınlanan Verissimo programına konuk oldu. Türkiye’de dört sezon ilgiyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran oyuncu, son dönemde yurt dışında çeşitli etkinliklere katılıyor ve isminden söz ettiriyor.

İtalya’da Terra Amara olarak yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başarısı ile adını geniş kitlelere duyuran Altınbilek, İtalya’nın en çok izlenen TV şovunda stüdyoyu dolduran hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı.

Hilal Altınbilek bu sefer de İtalya'da büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı! 8

Programın sevilen sunucusu SilviaToffanin’in sorularını yanıtlayan oyuncu, ailesiyle birlikte fotoğraflarının yer aldığı videoyu izleyince duygusal anlar yaşadı.

Ülkede canlandırdığı Züleyha karakteriyle anılan oyuncu, sunucunun İtalya’da bir projede yer almak ister misiniz sorusuna “Çok isterim” diye yanıt verince sunucu da “İtalya seni kollarını açarak bekleyecek çünkü zaten seni çok seviyor” dedi.

Hilal Altınbilek bu sefer de İtalya'da büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı! 9

Enerjisi ve stili ile de stüdyodakilerin beğenisini toplayan Altınbilek, programa gelecek sene de katılması için davet edildi.

Hilal Altınbilek, Milano’da Verissimo’nun çekimlerine katıldıktan sonra aynı gün Güney Amerika’ya uçmuş, Meksika ve Panama’da hayranlarıyla bir araya gelmişti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Verissimo (@verissimotv)’in paylaştığı bir gönderi