Ana sayfa Dizi Arşivi Hudutsuz Sevda dizisinin hikayesi sarsacak, oyuncu kadrosu şaşırtacak!

Hudutsuz Sevda dizisinin hikayesi sarsacak, oyuncu kadrosu şaşırtacak!

tarafından ker_def

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Bahadır Özdener’in kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi “Hudutsuz Sevda”nın ilk tanıtımının yayınlanması ile birlikte büyük bir beklenti oluştu.

Dizi hayranları sert bir dram hikayesi olan Hudutsuz Sevda dizisinin oyuncu kadrosunun da çok dikkat çekici olduğunu ve yeni sezonun başarılı yapımlarından birisi olmaya aday gördüklerini belirten yorumlarla sosyal medyada paylaşımlar yapıyor.

Yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin kadrosunda; Denizcan Aktaş, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Peki dizinin hikayesi ne?

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner.

Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

“Hudutsuz Sevda” çok yakında FOX’ta izleyicilerle buluşacak.