Ana sayfa Sosyal Medya İbrahim Çelikkol ile yeniden tatile çıkan Birce Akalay’dan, kimse kimsenin tatiline karışmasın çıkışı!

İbrahim Çelikkol ile yeniden tatile çıkan Birce Akalay’dan, kimse kimsenin tatiline karışmasın çıkışı!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2017-2018 yıllarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk adlı dizide başrolleri paylaşan İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın o günlerde başlayan dostluğu devam ediyor.

O dönem uyumlu birliktelikleri ile birbirine çok yakıştırılan çift, her zaman dostluklarıyla örnek oldu. İki ünlü oyuncu Netflix’in büyük ilgi gören Kuş Uçuşu  adlı dizisinde de birlikte rol aldı.

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da birlikte tatil yapan yakın dostlar bu defa rotayı Kaz Dağları’na çevirdi. Birce Akalay instagram hesabından yaptığı son paylaşımda, İbrahim Çelikkol ile verdiği poza, “Here we go again (Yine başladık) notunu düştü.

İbrahim Çelikkol ile yeniden tatile çıkan Birce Akalay'dan, kimse kimsenin tatiline karışmasın çıkışı! 101

Her fırsatta yakın arkadaş olduklarını dile getiren ikiliyi hayranları birbirine çok yakıştırıyor. Öyle ki sosyal medyada sık sık iki ünlü ismin aşk yaşadıklarına dair yorumlar yapılıyor.

Birce Akalay, “Kimse kimsenin tatiline karışmasın” notunu düştüğü son tatil paylaşımıyla da dikkatleri üzerine çekerken İbrahim Çelikkol da sosyal medyada Birce Akalay ile fotoğraflarını yayınladı.

İbrahim Çelikkol ile yeniden tatile çıkan Birce Akalay'dan, kimse kimsenin tatiline karışmasın çıkışı! 102

İbrahim Çelikkol’un paylaştığı fotoğrafta iki ünlü isim son derece keyifli halleriyle dikkat çekiyor. Bir kısım çevrelerce ikilinin arkadaşlığı ‘aşk’ olarak yorumlansa da görünen o ki Çelikkol ve Akalay tüm söylentilere kulaklarını tıkamış tatilin tadını çıkarıyorlar ve paylaşımlarıyla da hayranlarına, ‘Kimseden gizlimiz saklımız yok!’ mesajı veriyorlar.

İbrahim Çelikkol ile yeniden tatile çıkan Birce Akalay'dan, kimse kimsenin tatiline karışmasın çıkışı! 103

Öte yandan Kuş Uçuşu dizisinin ikinci sezonunun da çekilmesi planlanırken, ikilinin yakında yeniden sete çıkması beklentiler arasında bulunuyor.