Ana sayfa Dizi Fragmanları İçimizdeki Ateş dizisinde Bahar ile Mert’in başı büyük dertte!

İçimizdeki Ateş dizisinde Bahar ile Mert’in başı büyük dertte!

tarafından ker_def

atv’nin, yapımını Fabrika Yapım’ın yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği ‘İçimizdeki Ateş’ dizisi 14 Temmuz Perşembe akşamı dördüncü bölümüyle ekrana geliyor.

Yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği dizinin senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz, Nur Özlem Elginöz kaleme alıyor. ‘İçimizdeki Ateş’te bu hafta yaşanacakların detayı şöyle: Doğan Yener’e yardım etmek için Erkan Tüzün’ü takip etmeye başlayan Bahar ve Mert, Tüzün’ü evinde ölü bulur. Tam bu sırada polis baskınına uğrayan ikili, cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınır.

Doğan Yener’in, Ege’nin hukuk bürosunda kaldığını gördükten sonra ne yapacağı merakla beklenirken; Mert, Doğan Yener’i arar ve başlarının belada olduğunu söyleyip yardım ister.

Hale, TT Holding davası için önemli bir tanık olan Eşref Güner’in nerede olabileceğini çözer ve Ege ile işbirliği yaparak tanığı mahkemeye getirir. Hale, bu hamlesi ile davayı kaybeden Tahsin Tayman’a karşı bir zafer daha kazanmış olur.

TT Holding davasını kazanmanın şerefine, akşam hukuk bürosunun bahçesinde küçük bir parti tertiplenir. Herkes eğlenirken Hale’nin telefonuna Nuran’dan gelen sesli bir mesaj, geceye bomba gibi düşer…

‘İçimizdeki Ateş’ yeni bölümüyle Perşembe saat 21.45’te atv’de!