SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 17:02

SON HABERLER

İddialar doğru değil! Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay’la ilgili haberleri yalanladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Deliha filminde tanışıp sevgili olan Barış Arduç ve Gupse Özay birlikteliği mutlu bir şekilde devam ediyor.

Magazinden uzak sade bir yaşam seçen iki ünlü isim, zaman zaman muhabirlerle karşılaştıklarında haklarında çıkan kimi iddialara da yanıt veriyorlar.

Şu sıralar Star TV’de yayınlanan Kuzgun dizisinde oynayan Barış Arduç ve Eltiler isimli filmini çeken Gupse Özay, Acun Ilıcalı ile bir akşam yemeğinde biraraya geldiler.

Çıkışta magazincilerle konuşan çift, işleri hakkında bilgiler verirken geçtiğimiz günlerde medyada yer alan kendileriyle ilgili bazı iddiaları da yanıtladılar.

Arduç, Kuzgun dizisinin çekimlerinin yakında başlayacağını söyledi ve “Az vakit kaldı.Ağustos’un 20’si 25’i gibi set başlayacak. Tatilimizi yaptık, dinlendik. Heyecanla bekliyoruz sezonu” açıklamasını yaptı.

Bu yaz bir projede yer almak istemediğini ve dinlendiğini anlatan Barış Arduç, “Biraz bekledik. Güzel de hazırlandık diziye, güzel olacak galiba bakalım” diye konuştu.

Barış Arduç’un hayranları nedeniyle Gupse Özay’ın çok rahatsız olduğu ve çiftin çok fazla ev değiştirdiği konusu magazin gündemine yansımıştı.

Özay, “O haber doğru değil” diyerek konunun abartıldığını belirtti.

Barış Arduç da “Çok fazla haber olacak bir durum yok” diyerek konuya nokta koydu.

Uçankuş TV’nin videosundan detayları izleyebilirsiniz:

İlgili Haberler