SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 11:23

SON HABERLER

İkimizin Yerine 23 Mayıs Perşembe 258. bölümde Anandi boşanıyor!

İkimizin Yerine dizisi 258. bölümde neler olacak? Jagdish Jaypur’a gider. Anandi’yle orada resmi olarak boşanacaklardır. Jagdish yolda dalgın dalgın yürürken bir köylüyle kavga eder. Olaya Shivraj da dahil olur.

JAGDİSH VE SHİV KARŞILAŞIYOR! kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan İkimizin Yerine dizisinin 23 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak 258. bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

258. bölümde yaşanacakların detayı şöyle:

Anandi, Dadisa’nın arkasından iş çevirdiğini düşünür ve çok sinirlenir. Shivraj’ın da kendisine sormadan evliliği kabul etmesi onu üzer.

Anandi yaşadığı hayal kırıklığının etkisi ile Shivraj ile yüzleşir. Shivraj’ın, Aşima’nın duygularını görmezden gelmesine sinirlenen Anandi, sert konuşur. Shivraj ise yıllardır dost olarak gördüğü Aşima’nın kendisine âşık olduğunun farkında olmadığını söyler. Anandi ise hem ailesine hem de Shivraj’a evlenmek istemediğini anlatmaya çalışır. Shivraj, Anandi’nin olumsuz cevabına çok üzülür. Anandi kararında ciddi mi? Öte yandan Jagdish’in, Anandi ile duruşmasının yaklaşması iyice psikolojisini bozar. Bunun üzerine kötü bir tesadüfle Jagdish ve Shivraj ilk kez karşılaşır!

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…

İlgili Haberler