Ana sayfa Sosyal Medya İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya’nın karnı iyice büyüdü! Paris’teki pozuna düşen düşene!

İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya’nın karnı iyice büyüdü! Paris’teki pozuna düşen düşene!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Yönetmen-Müzisyen ve Oyuncu Ali Atay ile evli olan Hazal Kaya, 2019 yılı Kasım ayında oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirmişti. Çiftin mutlu evlilikleri, ikinci bebek haberiyle sevince boğulurken, hayranları ve sevenleri de gelen haberle birlikte oyuncuyu sosyal medyada daha bir ilgiyle takip etmeye başladı.

Hamile olduğu medyaya yansıyan ancak bir süre bu konuda yorum yapmamayı tercih eden Hazal Kaya, sonunda müjdeyi instagram hesabından verdi! Sürpriz yumurta diyerek kendileri için de bebeğin sürpriz olduğu vurgusunu yapan Kaya, “Nasıl ilk ben duyuramadım ama? Sürpriz yumurta yükleniyooo!” mesajıyla herkese hamile olduğunu duyurdu.

Bebeklerinin cinsiyetini de aynı mesaja etiketlediği Leyla ismiyle duyurdu oyuncu. Kız bebek bekleyen çift, ismini bile seçmişti çoktan! Hazal Kaya’nın karnı ise şu sıralar giderek büyüyor…

İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya'nın karnı iyice büyüdü! Paris'teki pozuna düşen düşene! 13

5 Aylık hamile olduğu öğrenilen Hazal Kaya, yakın arkadaşı Aslı Kızmaz ve Enis Arıkan ile Paris’e gitti. Yolculukları öncesinde bol bol Enis Arıkan’ın kamerasına takılan Hazal Kaya, Paris’te de yine Arıkan’ın yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Hazal Kaya’nın geçtiğimiz haftalarda pembe elbisesi ile verdiği fotoğraf çok konuşulmuştu. Oyuncunun giderek büyüyen karnı bu elbisesiyle de görülüyordu. Ancak Paris’ten paylaştığı fotoğrafında durum daha da netleşti!

İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya'nın karnı iyice büyüdü! Paris'teki pozuna düşen düşene! 14

Siyah uzun ve dar bir elbise giyen oyuncunun karnının daha da büyüdüğü bu fotoğrafa da yansımış durumda. Hazal Kaya’nın 6. ayına girmeden önceki bu pozu, hayranları tarafından da ilgiyle karşılandı. Paris’e neden gittikleri henüz netleşmeyen üç isim, eğlenceli anlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyorlar.

İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya'nın karnı iyice büyüdü! Paris'teki pozuna düşen düşene! 15

Hazal Kaya da yaptığı paylaşımlarla takipçileri tarafından merakla izleniyor. Oyuncunun video ve fotoğrafları, fanları tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor ve sosyal medyada da konuşuluyor.

Kaya’nın hamile pozlarına hayranlarından gelen yorumlarda Leyla vurgusu da dikkat çekiyor…

İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya'nın karnı iyice büyüdü! Paris'teki pozuna düşen düşene! 16 İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya'nın karnı iyice büyüdü! Paris'teki pozuna düşen düşene! 17

İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya'nın karnı iyice büyüdü! Paris'teki pozuna düşen düşene! 18 İkinci çocuğunu bekleyen Hazal Kaya'nın karnı iyice büyüdü! Paris'teki pozuna düşen düşene! 19