Ana sayfa Dizi Haberleri Aliço’yu unutun! Rıza Kocaoğlu, Tuzak dizisinde bambaşka bir imajla dönüyor!

Aliço’yu unutun! Rıza Kocaoğlu, Tuzak dizisinde bambaşka bir imajla dönüyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Tuzak dizisiyle ilgili haberler yaz boyunca devam etmişti. Dizinin başrolünde Akın Akınözü’nün oynayacağı biliniyordu ama başrol kadın oyuncu arayışı uzun sürdü. Bensu Soral’ın açıklanmasından önce ise dizinin iki önemli oyuncusu daha belli olmuştu. Bu isimler Talat Bulut ve Rıza Kocaoğlu idi…

Geçtiğimiz yıl ekrana veda eden Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’da Aliço karakterine hayat veriyordu Rıza Kocaoğlu. Yer aldığı her yapımda fenomen bir karakter yaratmayı da başaran bir isim olarak performansı ile takdir görüyor.

Yaz döneminde de Netflix için çekilen Zeytin Ağacı dizisinde yine başarılı oyunculuğu ile konuşuldu Rıza Kocaoğlu. Bu kez, tv8’in yeni sezondaki iddialı dizisi Tuzak ile ekrana dönmeye hazırlanıyor. Çekimleri bir süre önce başlayan Tuzak dizisi, iddialı hikayesinin yanı sıra oyuncu kadrosu ile de büyük dikkat çeken b ir yapım oldu.

Heyecanla beklenen diziyle ilgili ayrıntılar gelmeye devam ederken, dizide oyuncuların kimleri oynayacakları, nasıl bir imajları olacağı da ayrı bir merak konusu. Başroller Bensu Soral ve Akın Akınözü’nün yayınlanan set fotoğraflarıyla birlikte imajları da ortaya çıkmıştı.

Bir intikam öyküsünün anlatılacağı hikayedeki detaylar henüz netleşmiş değil. Karakterlerle ilgili detaylı bilgiler de resmi kaynaklardan açıklanmadı. Ancak Akın Akınözü’nün Umut isimli bir avukatı canlandıracağı biliniyor. Talat Bulut ünlü bir işadamını ve Bensu Soral da kızını oynayacak.

Aliço'yu unutun! Rıza Kocaoğlu, Tuzak dizisinde bambaşka bir imajla dönüyor! 11

Aytaç Çiçek’in yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu güçlü kalem Eylem Canpolat ile birlikte Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu yazıyor. Kadrosunda ayrıca Yağız Can Konyalı, Emir Benderlioğlu, ve Eylül Su Sapan’ın da yer aldığı dizinin Ekim ayının ortalarında başlayacağı tahmin ediliyor.

Bu arada Rıza Kocaoğlu’nun hangi karakteri oynayacağı henüz bilinmese de dizideki imajı ise ortaya çıktı! Oyuncunun Aliço ile uzun süre ekranda ilgiyle izlenmesinin ardından bambaşka bir imajla döneceği de bu fotoğrafla anlaşılıyor.

Aliço'yu unutun! Rıza Kocaoğlu, Tuzak dizisinde bambaşka bir imajla dönüyor! 12

Sokaklarda avare bir şekilde dolaşan, yırtık pırtık kıyafetli, kir pas içinde ve saçsız hali ile Aliço’yu unutun! Bu kez Rıza Kocaoğlu, iyi giyimli, iş sahibi bir kişi imajı ile geliyor! Saç şekli, gözlüğü ve gömlek-kravatlı takımıyla işte Rıza Kocaoğlu’nun Tuzak dizisindeki yeni imajı…

Aliço'yu unutun! Rıza Kocaoğlu, Tuzak dizisinde bambaşka bir imajla dönüyor! 13

Tuzak’da, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesi anlatılıyor.

Aliço'yu unutun! Rıza Kocaoğlu, Tuzak dizisinde bambaşka bir imajla dönüyor! 14

Rıza Kocaoğlu’nun yine oyunculuğunu konuşturacağı Tuzak dizisinde, Aliço’dan sonra ortaya çıkaracağı karakter merakla bekleniyor…

Aliço'yu unutun! Rıza Kocaoğlu, Tuzak dizisinde bambaşka bir imajla dönüyor! 15