Ana sayfa Dizi Haberleri İkinci sezon için sete çıkan Kasaba Doktoru ekibinde büyük değişim!

İkinci sezon için sete çıkan Kasaba Doktoru ekibinde büyük değişim!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT 1’in çok sevilen ancak reytinglerde bir türlü iddialı çıkış yapamayan Kasaba Doktoru ikinci sezon için sete çıktı. İkinci sezonda Kasaba Doktoru’nun ekibinde büyük bir değişiklik yapıldı.

TRT 1’in geçen sezon ekrana gelmeye başlayan dizisi Kasaba Doktoru, reytinglerde çok büyük bir çıkış yapamasa da izleyiciler tarafından çok sevildi. İkinci sezonu büyük bir merakla beklenen dizi ikinci sezon için sete çıktı. Sete çıkış duyurusu sosyal medyada paylaşıldı.

Ancak Kasaba Doktoru’nun ikinci sezonunda izleyiciyi çok büyük bir değişiklik bekliyor. Buna göre dizinin senaryo ekibi değişti. Dizinin daha önce Barış Erdoğan ve İlker Arslan tarafından kaleme alınan senaryosu bundan sonra Çağla Kızılelma tarafından yazılacak. Çağla Kızılelma daha önce Ramo, Arıza ve Hakim dizilerinin senaryolarına imza atmıştı. Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde ikinci sezonun ilk bölümünün senaryosunun kapağı yayınladı.

İkinci sezon için sete çıkan Kasaba Doktoru ekibinde büyük değişim! 12

Senaryo ekibindeki değişimin dizinin reytinglerini artırması bekleniyor. 13 bölümün yayınlandığı ilk sezonu oldukça vasat geçiren Kasaba Doktoru dizisinin ikinci sezonda atağa geçmesi umuluyor. TRT 1 diziye şans veriyor çünkü Kasaba Doktoru izleyici tarafından çok seviliyor.

Geçen sezonun neredeyse ortasında yayına başlayan Kasaba Doktoru dizisi Güney Kore yapımı Dr. Romantic dizisinin Türkiye uyarlaması olarak karşımıza çıktı. Yüreklere dokunan bir hikayeyi izleyiciyle buluşturan Kasaba Doktoru’nda başrolleri Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Vildan Atasever paylaşıyor.

Kasaba Doktoru, idealist bir doktorun geçmişte yaşadığı bir dizi trajik olayların gölgesinde kendisini insan hayatını kurtarmaya adaması olarak öne çıkan bir hikayeye sahip. Şimdiye kadar yayınlanan 13 bölüme ilgi beklenenden düşük olsa da yine de geniş bir izleyici grubunu etkileyen bir dizi oldu Kasaba Doktoru.