SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 00:18

SON HABERLER

İkizler Memo Can 14. Bölüm Fragmanı İzle! Osman’ın Yaren kıskançlığı had safhada!

İkizler Memo Can 14. Bölümüyle 16 Şubat Cumartesi akşamı Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Burak Hakkı ve Emir Berke Zincidi’nin başrollerinde yer aldığı dizide heyecan bitmek bilmiyor. Yeni bölümde Osman, Yaren kıskançlığı ile setin altını üstüne getiriyor! Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Yaren, oyunculuğa tamamen ısınmıştır ve her şey çok güzel gidiyordur. Fakat, Osman’ın sevgilisi olması onun bu işte ki dezavantajıdır. Osman, çekim öncesi senaryoyu okur. Senaryoda Yaren, sevgiliyi oynayan oyuncuya doğru aşk dolu koşar ve ona sarılır. Osman bu satırları okuduğunda küplere biner. Hemen olaya müdahale etmesi gerekmektedir ve bulduğu plan ile sonuç onun için mutluluk vericidir.

Memo ise, kafayı Kılkuyruka takar. Ona ders vermeyi kafasına koyar. Bu yolda ona Can da yardım eder. İki kardeş ortalığı iyice karıştırır…

İkizler Memo – Can 14. Bölümüyle 16 Şubat Cumartesi akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

Yapım : Erler Film
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Senaryo : Ahmet Yurdakul
Hikaye-Tretman : Özlem Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir
Müzik : Murat Evgin
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler