Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri İlayda Alişan ve Cemal Can Canseven birlikte aynı markanın yüzü oldu!

İlayda Alişan ve Cemal Can Canseven birlikte aynı markanın yüzü oldu!

tarafından ker_def

Son dönemin parlayan yıldızı oyuncu İlayda Alişan ile Cemal Can Canseven’in yüzü oldukları spor markası ERKE’nin lansmanı Emaar Sky View’de gerçekleşti…

200 mt yükseklikteki seyir terasında yapılan Batu Spor Kurucusu Sercan Köse’nin ev sahipliğindeki görkemli davete aralarında Burak Yörük – Tuana Yılmaz, Beril Pozam, Erkan Avcı, Erdem Şanlı, Gizem Güven, Sitare Akbaş, Atakan Işıktutan, Aycan Yanaç, Danla Bilic, Ala Tokel, Beliz Acıpayamoğlu, Sadaf Taherian ve Akasya Aslı Türkmen ve

Görkem Sevindik – Kübra Siyahdemir gibi bir çok tanınmış isimler katıldı. Gecede ünlü Dj Mert Aydın’da unutulmaz bir performans sergiledi.

Birlikte Yer Almaktan Mutlu Olduk!

Ev sahipleri İlayda Alişan ile Cemal Can Seven gecede basın mensuplarının sorularını yanıtladılar. Heyecanlı olduklarını görülen ikili, ‘Ülkemize yeni giren bir markanın yüzü olmak çok heyecanlı ve gurur verici bir duygu… Birlikte yer almaktan çok mutlu olduk ” ifadelerini kullandılar.

Spor ile aralarının nasıl olduğu sorulan ikiliden İlayda Alişan, “Zaten gündelik hayatta rahat spor kıyafetleri giyinmeyi seviyorum ve tercih ediyorum. Ayrıca özel olarak spor kıyafetleri dolaplarım var” dedi.

Cemal Can Canseven ise “Biliyorsunuz benimde spor ile aram çok iyidir “ ifadelerini kullandı.