Ana sayfa Dizi Haberleri İlgi katlanarak artıyor, Engin Akyürek ile Demet Özdemir uyumu her yeni bölümde daha da güzelleşiyor!

İlgi katlanarak artıyor, Engin Akyürek ile Demet Özdemir uyumu her yeni bölümde daha da güzelleşiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Adım Farah dizisinin ikinci bölümü yayınlandı ve izleyiciler adeta nefeslerini tutarak takip etti. Farah ile Tahir arasında ilk yakınlaşmanın da işaretlerinin verildiği dizi için sosyal medyada müthiş bir etkileşim ortamı oluştu. Özellikle de yurt dışındaki Türk dizisi hayranlarının Adım Farah’a gösterdikleri ilgi katlanarak artıyor.

Sosyal medya ortamında özellikle İspanyolca konuşulan ülkelerdeki izleyicilerin yoğun şekilde diziye yönelik paylaşımlarını görmekteyiz. Latin Amerika ülkelerinde Engin Akyürek’in popülerliği biliniyor ve son dönemde Demet Özdemir de bu ülkelerde en çok konuşulan Türk oyunculardan birisi haline geldi.

Latin Amerika gibi dünyanın farklı ülkelerinde de Adım Farah dizisine olan ilginin artmakta olduğunu sosyal medyada farklı dillerde çok sayıda kişinin yaptığı paylaşımlarla görebilirsiniz.

Dizinin 8 Şubat Çarşamba akşamı ekrana gelen ikinci bölümüne sosyal medyada gösterilen ilginin yanı sıra dikkat çeken bir başka detay daha var.

Demet Özdemir, ilk bölümde bazı yorumculara göre abartılı bir performans ortaya koymuştu. İkinci bölümde ise daha durgun ama karakterin hislerini izleyiciye daha güçlü şekilde aktardığı gözüküyor.

Engin Akyürek ile Demet Özdemir uyumunun da çok başarılı olduğunu yine ikinci bölümde birçok izleyici daha da yakından fark etme fırsatı buldu. İkilinin birbiri ile yakınlaştığı sahnede ise Farah ile Tahir arasında ileride çok özel bir ilişkinin gelişeceğinin mesajı verildi.

Her zamanki gibi Engin Akyürek hem duruşu hem tavırları hem de mimikleri ve gözleriyle oyunculuğunu vücudunun her hücresinde yaşadığını gösteren bir duygu yoğunluğu sergiliyor.

İşte Adım Farah dizisinin dünyanın birçok ülkesinde izleyicileri etkileme gücü de sosyal medyada yüz binlerce paylaşım ile her gün test ediliyor.