İlker Ayrık yaz ekranında tüm meslektaşlarını kıskandıran işler yapıyor!

12 Temmuz 2018 Perşembe, 08:34
İlker Ayrık yaz ekranında tüm meslektaşlarını kıskandıran işler yapıyor!
Fox TV’yi sırtlayan İlker Ayrık yine şaşırtmaya devam ediyor!

Fox TV ekranlarında haftanın iki günü Yaparsın Aşkın programı ile müthiş enerjisini ortaya koyan İlker Ayrık, şimdi de Acayip Tipler programı ile izleyiciyi güldürmeye geliyor.

Fox TV’de haftanın 3 gününü yaptığı programlarla şenlendiren ve ciddi bir enerji harcayan İlker Ayrık, bir de Çakallarla Dans 5 filminde yer alacak.

Filmin daha önceki 4 serisi büyük beğeni toplamıştı. İlker Ayrık’ın da başrol isimlerinden olduğu Çakallarla Dans 5’in okuma provaları başladı. Ayrık, böylelikle 2 program ve 1 film projesiyle yaz sezonunun en aktif oyuncusu konumuna geldi.

2010 yılında başlayan yerli komedi serisinin 5. devam halkası için süren hazırlıklarda kahkaha da eksik olmadı.

‘Çakallarla Dans’ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun yanı sıra Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu ve kadroya yeni katılan Şebnem Dönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak, serinin beşinci filminin okuma provasında buluştu.

YAKINDA İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK

Filmin senaristi ve yönetmeni Murat Şeker, “2010 yılında başladığımız ‘Çakallarla Dans’ macerasının beşinci filmini çekiyoruz. Ekibi bozulmadan ve sürekli üstüne koyarak devam ettiğimiz için Türk sineması tarihine geçtiğimizin bilincindeyiz. ‘Nazar değmesin’ diyelim. Sevenlerimizi ‘Çakallarla Dans’ serisinin en komik filmi bekliyor. Takdir izleyicimizindir. Okuma provalarında çok güldük. Macera kaldığı yerden devam ediyor. Ekibimize yeni dahil olan oyuncularımızla birlikte yine keyifli bir film yakında izleyiciyle buluşacak” dedi.

9 KASIM OLARAK PLANLANIYOR

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF Pictures’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği filmini vizyon tarihi 9 Kasım olarak planlanıyor…

FİLMİN KONUSU
‘Çakallar’ grubumuz birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olurlar. Kahramanlarımız, bu yasağı delmek isterken ‘Kayınço Gökhan’ın yıllar önce tek gecelik ilişkisinden çocuğu olduğu ortaya çıkar. Kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan’la birliktedir. Gökhan, bunu gururuna yediremez. ‘Sinan’la kızı ‘Leyla’yı ayırmanın yollarını aramaya başlar. Ancak bunu tek başına yapması imkansızdır. ‘Çakallar’ hem yasağı delip hem de ‘Kayınço’nun kızını kurtarmaya çalışırken başlarına birbirinden komik, heyecanlı olaylar gelecektir.

çakallarla dans haberleri için

fox tv haberleri için