Star TV, Uğur Yücel’in Nefes Nefese dizisi konusunda büyük bir hataya düşüyor!

12 Temmuz 2018 Perşembe, 08:44
Star TV, Uğur Yücel’in Nefes Nefese dizisi konusunda büyük bir hataya düşüyor!
Nefes Nefese dizisinde her şey iyi güzel de, bir yanlışa düşmemek lazım!

Televizyon Gazetesi Analiz

Star TV, diziler konusunda ne kadar iddialı olduğunu hem sezon içinde hem de yaz ekranında ortaya koyan bir kanal…

Nefes Nefese dizisini de izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanan Star TV, yeni sezonda yine adından çok söz ettirecek…

Ancak bir noktada kanal yönetiminin dikkatini çekmekte fayda var…

Dizilerin tanıtımı için çok erkenden başlayan süreç fazla uzadığı zaman izleyiciler sıkılıyabiliyor.

Bunu en iyi anlatan örnek Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi olmuştu.

Aylar öncesinden başlayan ve büyük beklenti yaratılan dizi başladığı zaman, büyük beklentilerin karışlayamayınca daha ilk bölümden hayal kırıklığı yaratmıştı.

Aylarca hakkında konuşulan dizi başladıktan sonra sadec 6 bölüm sürebildi.

Şimdilerde benzer bir hatayı Star TV yapmakta…

Uğur Yücel hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Nefes Nefese dizisinin çekimlerinin devam ettiği biliniyor.

Star TV’de dizinin tanıtımları için aylardır çalışma yürütüyor.

Ancak hala dizinin ne zaman ekranda olacağı hakkında bilgi yok…

‘Çok yakında izleyici ile buluşacak’ denilen dizi yaz ekranında mı yayınlanacak yoksa Eylül ayı itibariyle mi başlayacak, bu konuda bir açıklama yapılmadı.

Böyle büyük beklenti yaratmak Nefes Nefese dizisi için hayırlı mı olacak bilinmez ama beklentilerin yüksek tutulması durumunda Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin yaşadığı akıbetin unutulmaması gerekiyor.

Umarız kanal yönetimi dizinin yayına başlama tarihini kısa sürede açıklar ve tanıtımlarla heyecanı ve beklentiyi daha da fazla yükseltmez…

Yönetmen koltuğunda ve başrolünde usta oyuncu Uğur Yücel’in yer aldığı, senaryosunu Yabancı Damat, Canım Ailem ve Aramızda Kalsın gibi başarılı işlerin de senaristliğini yapan Selin Tunç’un yazdığı, Nefes Nefese, merakla beklenmekte…

Dizinin 1. bölümünden yeni fragman da yayınlandı:

NEFES NEFESE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri Adana ve Antakya’da devam eden Nefes Nefese, Berlin’de, babası Ayaz Kıran’la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya’nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor.

NEFES NEFESE DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran’la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf’la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye’deki annesini ararken Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

NEFES NEFESE DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DİZİDE KİMLER OYNUYOR?
Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Nefes Nefese’de; Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım rol alıyor.

nefes nefese haberleri için

uğur yücel haberleri için