Ana sayfa Dizi Haberleri İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki!

İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki!

tarafından zk zk
Televizyongazetesi/Detay
Cuma akşamları Star TV’de ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin izleyenleri, dizinin iki karakteri ile ilgili sosyal medyada ‘Yapmayın’  diyerek eleştirilerini sıralamaya başladılar.

Kim mi bu ikili? Fikret ve İpek. Boranlar şu sıra zor günlerden geçiyor.
Yarın akşam 65. bölümü ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinde Fikret, hastanede yaşam savaşı verecek. İpek ise perişan durumda.

Fikret, Faruk’un Adem’i şirkete hissedar yapma kararından sonra içkili bir halde girdiği kavgada yaralanıyor ve ameliyata alınıyor. Fikret’i kurtarmak isteyen Adem de komada.

Heyecanlı bekleyiş hastane koridorlarında sürerken izleyici de hop oturup hop kalkacak.

Fikret ve Adem’in kurtulup kurtulmayacağını hep birlikte göreceğiz ama izleyicinin bir başka temennisi de bu kötü olaydan sonra İpek ve Fikret ilişkisinin de kurtulması!

Bir süredir Okan’ın ortaya çıkışıyla birlikte İpek’e olan ilgisi, izleyenlerin pek hoşuna gitmiyor.

Eskiden arkadaş olan ikilinin samimi halleri kimi zaman Okan’ın aşırı ilgisiyle devam ederken, İpek hoşuna gitse de Okan’dan uzak durmaya çalışıyor.

Ancak Okan’ın komplimanları, eşi Fikret’ten yüz bulamayan İpek’in de daha çok dikkatini çekmeye başladı.

İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 16

Artık çalışan, yaptığı işler ve başarılı çalışmasıyla şirkette de göz doldurmaya başlayan İpek’e, Fikret’in davranışları izleyenleri kızdırıyor.

Dilara Aksüyek ve Salih Bademci’nin oynadıkları Fikret ve İpek’in normale dönmesini istiyor izleyenler.

Zor sınavlardan geçen bu ilişkinin artık oturması gerektiğini düşünen izleyiciler, Fikret’in çabalamamasından rahatsız.

Yeniden dizide bir İpek&Fikret çatışması izlemek istemeyen dizinin takipçileri,  sosyal medyada yorumlar yapmaya başladılar.

Yaşanan bu son acı olayın artık ikilinin ilişkisine de olumlu yansımasını isteyen izleyiciler, bakın yorumlarında yaşananları nasıl eleştiriyorlar?

İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 17İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 18

İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 19İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 20İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 21İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 22İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 23İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 24İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerini isyan ettiren ilişki! 25