SON DAKİKA
25 Nisan 2019 15:01

SON HABERLER

İstanbullu Gelin’de Esma’dan şaşırtıcı hamle! Garip’e evlenme teklif ediyor…

Televizyongazetesi/Detay
Star TV’nin İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü yarın akşam (19 Ekim Cuma) ekrana gelecek.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizinin 58. bölüm 2. tanıtımında izleyiciyi şaşırtıcı bir gelişme bekliyor.

Dizinin yeni bölümüne, İpek’in Fikret’ten öğrendikleri sonrasında Faruk’un DNA testiyle Garip’in oğlu olup olmadığını araştırması diziye damgasını vuracak.

Yeni bölümde, Fikret’in sözleriyle şok olan Faruk, İpek’in yaptırdığı DNA testi elindeyken Süreyya ile yaptığı konuşmaya Esma şahit olacak.

İkili arasında hararetli bir tartışma yaşanırken, ev halkı şaşkınlık için Esma’nın Faruk’u tokatlayıp, Ülfet’in sözüyle kendisinden şüphe etmesine verdiği tepkiye kilitlenecek.

DNA testinin sonucu merakla beklenirken, diziden yeni bir tanıtım daha geldi.

Esma, yaşadığı son olaylardan sonra içsel olarak büyük bir çöküş yaşıyor ama gençlik aşkı olan Garip’e gidip, ona evlilik teklifi ediyor.

Bu şaşırtıcı teklifi Garip kabul edecek mi? Şimdi herkes bu sorunun yanıtını bekliyor.

İşte 58. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yeni bölüme Faruk ve Fikret yüzleşmesi damga vuracak!

Faruk ve Fikret yüzleşmesi Faruk’un duygusal gel git yaşamasına neden olur. Dilara, bebeğini Adem’den gizlediği için kendisiyle mücadele ederken boşanma günü gelmiştir. Süreyya herkese destek olmak için mücadelededir ancak Faruk’un getirdiği bilginin ağırlığı her şeyi sıfırlar. Faruk ve Süreyya kendi aralarında duyarlı düşünerek durumu sindirmeye çalışırken, İpek kendi yöntemiyle soru işaretlerini ortadan kaldırmak ister. İpek’in hamlesi taşları yerinden oynatacaktır.

İlgili Haberler