SON DAKİKA
1 Aralık 2022 16:24

SON HABERLER

İstanbullu Gelin’in İpek’i Dilara Aksüyek’ten Aslı Enver’e hoş sürpriz!

TelevizyonGazetesi.com /Detay -3 sezon devam eden İstanbullu Gelin dizisi 2017-2019 yılları arasına damgasını vuran bir iş oldu… Dizinin güçlü bir hikayesi ve karakterlere çok iyi oturan bir oyuncu kadrosu vardı. Sadece ülkemizde değil, yurt dışında da büyük ilgi gören yapımda Aslı Enver ile Dilara Aksüyek de birlikte aynı sette rol aldı.

Aslı Enver, Süreyya karakteri ile başrolde bulunurken, Dilara Aksüyek ise İpek Boran olarak, hikayenin merkezindeki isimlerden birisine hayat verdi. 3 yıl boyunca da aynı sette bir arada olmanın getirdiği dostluk köprüleri de inşa edildi.

Aslı Enver bugün instagram hesabından 2016 yılına ait olan ve Cem Talu’nun objektifine yansıyan pozunu “Hiç görmemiştim. ” yorumu ile yayınladı.  Bu hoş paylaşıma yorum bırakanlardan birisi de Dilara Aksüyek oldu. Arıza dizisinde Füsun karakteri ile ekranda yerini almaya devam eden Aksüyek, eski rol arkadaşının pozu için şöyle yazdı: “Allahımmmm en güzel kız yemin ederim.”

Güzellik konusunda Aksüyek’in de Enver’den aşağıya kalır bir yanının olmadığını belirten hayranlar, bu jest ile çok mutlu oldu.

Aslı Enver yoruma kalp emojileri ile yanıt verirken, takipçiler ise İstanbullu Gelin dizisine atıf yaparak, “Elticilik kazanacak” yorumları bıraktı.

En son Babil dizisinde izlediğimiz Aslı Enver ise 2021 yılına dinlenerek giren isimler arasında bulunuyor. Takipçileri ünlü oyuncunun ne zaman yeni bir proje ile ekrana döneceğini de merakla bekliyor.

Dilara Aksüyek de hayranları tarafından yakından takip eden yetenekli isimler arasında bulunuyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler