Ana sayfa Dizi Arşivi İşte Kızılcık Şerbeti dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve yayın tarihi!

İşte Kızılcık Şerbeti dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve yayın tarihi!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelecek, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı merakla beklenen dizi “Kızılcık Şerbeti” 28 Ekim Cuma günü saat 20.00’de izleyiciyle buluşuyor.

Senaryosunu Melis Civelek’in, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği, yayınlanan tanıtımıyla heyecan yaratan dizi hikayesi ve oyuncu kadrosuyla sezona damga vuracak. Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda ayrıcı şu isimler de bulunuyor: Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar.”

“Kızılcık Şerbeti” 28 Ekim Cuma akşamı 20.00’de Show TV’de başlıyor! Dizinin ilk bölümü öncesinde sosyal medyada büyük bir beklenti oluştuğunu ve çok iyi reytingler alması gerektiğine yönelik yorumlar yapıldığını belirtelim. Peki nasıl bir hikaye izleyeceksiniz? İşte detaylar:

Kızılcık Şerbeti’nin konusu şöyle: İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır.

Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi oldukça muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. “Kızılcık Şerbeti” doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.